تیم فوتبال استقلال | روزنامه خبرورزشی
-

به گزارش روزنامه خبرورزشی هافبك ملی‌پوش استقلالی‌ها روی سانتر دقیق رفیق صمیمی‌‌اش خسرو حیدری با شلیكی سرضرب توانست توپ را از میان دستان دروازه‌بان الاهلی به تور دروازه بچسباند تا یكی از زیباترین گل‌های هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا به ثبت برسد. گلی كه از دید رسانه‌های اماراتی و حاشیه خلیج فارس به عنوان یكی از كاندیداهای گل برتر هفته انتخاب و معرفی شد تا از همین ابتدای تورنمنت نام امید ابراهیمی در صدر اخبار قرار بگیرد. با توجه به اینكه رقابت‌های هفته نخست لیگ قهرمانان امشب و فرداشب در غرب و شرق قاره پیگیری می‌شود ابراهیمی باید تا روز پنج‌شنبه منتظر باشد تا ببیند گلی كه وارد دروازه الاهلی كرد به عنوان گل برتر هفته انتخاب می‌شود یا نه؟

به گزارش روزنامه خبرورزشی این كارت روز گذشته این شائبه را به وجود آورده بود كه برزای برای بازی با التعاون محروم است ولی استعلامی كه مسئولان باشگاه استقلال از كمیته داوران AFC در این باره گرفتند مشخص كرد كارت زرد بازی مرحله حذفی (پلی‌‌آف) محاسبه نشده است. البته به یاد داریم همان شب بازی با السد و دقایقی بعد از به صدا درآمدن سوت بازی برخی به نقل از AFC اعلام كرده بودند كارت زرد برزای و محسن كریمی در دور گروهی محاسبه می‌شود! با توجه به وقوع اشتباهات اینچنینی در تیم‌های قبلی منصوریان باید از مسئولان باشگاه استقلال خواست باز هم در این باره تحقیق كنند تا مشكلی در دیدار با نماینده عربستانی به وجود نیاید، چون ممكن است با بازی دادن به برزای در صورت محرومیت نتیجه به ضرر استقلال رقم بخورد. 

به گزارش روزنامه خبرورزشی تركیبی كه مدافعان میانی استقلال را رابسون و پادوانی تشكیل میدادند اما دقایقی بعد بار دیگر كانال باشگاه استقلال تركیبی جدید را منتشر كرد كه این بار رابسون از تركیب بیرون رفته و جایش را سیدمجید حسینی گرفته بود! بار دیگر لحظاتی طول نكشید كه همه كانال‌ها با انتشار اصلاحیه لیست استقلال را تجدید انتشار كرده و رابسون را از تركیب خارج كردند! سردرگمی رسانه‌ها همچنان ادامه داشت اما برای بار سوم این تركیب تغییر كرد و یك دقیقه بعد باز هم كانال باشگاه تركیب را به همان شكل اولیه منتشر كرد تا رابسون این بار به تركیب برگشته و همه مخاطبان استقلال در نهایت از این سردرگمی بیرون بیایند! 

به گزارش روزنامه خبرورزشی این بازیكن خوزستانی كه در دیدار با ذوب‌آهن آسیب دیده است، پس از معاینه پزشك معالج و گرفتن‌ MRI متوجه شد علاوه بر رباط خارجی مچ پای راستش، تاندون‌های آن هم كش آمده و باید روزانه دو جلسه فیزیوتراپی كند. او دیروز عصر پس از انجام دومین جلسه فیزیوتراپی‌‌اش راهی خانه شد تا بازی استقلال را ببیند. البته او تنها این بازی را دید و هیچ یك از دوستانش در تهران نبودند تا همراه آنها دیدار تیمش برابر الاهلی را نگاه كند. خودش كه معتقد بود دیدن بازی در خانه و پای تلویزیون مانند دیدن بازی در VVIP (‌جایگاه ویژه مبله) است. ناگفته نماند با توجه به این آسیب‌دیدگی حقدوست قطعاً بازی بعد با التعاون را هم از دست خواهد داد. 

به گزارش روزنامه خبرورزشی منصوریان امشب در حالی پا به عرصه مرحله گروهی می‌گذارد كه خودش سابقه بازیگری در لیگ قهرمانان را هم داراست. سرمربی كنونی آبی‌پوشان در اولین دوره لیگ قهرمانان آسیا كه فصل 2003-2002 برگزار شد، به عنوان بازیكن همراه استقلال در این مسابقات حاضر شد و البته ره به جایی نبرد چون تیمش در مرحله یك‌هشتم نهایی حذف شد. حالا باید دید این‌بار به عنوان سرمربی استقلال چه كار خواهد كرد.

سال تاسیس ۱۳۲۴
مدیرعامل سیدرضا افتخاری
سرمربی علی‌رضا منصوریان
کاپیتان سیدمهدی رحمتی
رتبه آسیایی ۲۱

 

افتخارات
 قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۲
 قهرمانی در جام در جام آسیا ۰
 قهرمانی در لیگ برتر ایران ۸
 قهرمانی در جام حذفی ایران ۶

 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017