به گزارش روزنامه خبرورزشی هیأت‌مدیره باشگاه استقلال در اقدامی عجیب كم‌حرف‌ترین عضو این هیأت را به عنوان سخنگوی هیأت‌مدیره معرفی كرد! سیدرضا افتخاری كه در این مدت فقط با رادیو و یا در آستانه ورودی ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران حرف می‌زد، حالا كه باید در مقام پاسخگویی به اصحاب رسانه، به سؤالات زیاد طرفداران این تیم جواب بدهد، كاملاً Silent است! سؤالات زیادی از جمله دلیل تعیین پاداش برای جپاروف در صورت برد مقابل السد! دلیل جذب این بازیكن 35 ساله! دلیل حضور آندرانیك تیموریانی كه مدت‌هاست بازی نكرده! و...  وجود دارد كه كسی پاسخگوی آن نیست و افتخاری هم به هیچ یك از تماس‌های خبرنگاران پاسخ نمی‌دهد. یاد آن روزهای اول به خیر كه تازه به باشگاه آمده و راحت‌تر مصاحبه می‌كرد و می‌گفت استقلال این فصل دنبال كسب چهارمین ستاره آسیایی‌‌اش است! یا آن زمان كه به مربیگری منصوریان ایراد گرفت...!

 

 پادوانی روز بازی استقلال و استقلال خوزستان از اینكه مطالباتش پرداخت نشده ابراز ناراحتی كرد. این مدافع اظهار داشته وقتی گفتید پول در حساب باشگاه نیست من حرفی نزدم و منتظر ماندم. چطور باشگاه به من گفته پول نیست اما برای بازیكن جدید پول تهیه كرده؟ مدیران استقلال از پادوانی خواستند چند روز صبر كند چون ظرف روزهای آینده بخشی از طلبش را می‌پردازند.

 این تیم از همان هفته‌های اول لیگ برتر نشان داد در دفاع‌های كناری چقدر مشكل دارد. اشتباهات پی‌درپی این بازیكنان در چپ و راست باعث شد استقلال امتیازات زیادی از دست بدهد. به نظر می‌رسید منصوریان در بازار نقل و انتقالات سریعاً به دنبال بازیكن برای دفاع در كناره‌ها باشد اما در كمال ناباوری او به دنبال هافبك میانی رفت‌؛ جایی كه استقلال ترافیك بازیكن دارد! استقلال در وسط زمین تا دل‌تان بخواهد بازیكن دارد، طوری كه با جذب آندو و جپاروف احتمالاً دو بازیكن خوب این تیم باید نیمكت‌نشین شوند. در عوض استقلال در پست دفاع راست و چپ مشكل دارد. البته مكویان برگردد، مشكل در راست تا حدود زیادی حل می‌شود چون وریا نشان داد نمی‌تواند برای استقلال خوب بازی كند. او هر زمان در تركیب بوده، اشتباهات زیادی داشته است. در چپ هم منصوریان به یعقوب كریمی علاقه ویژه‌ای دارد ولی این بازیكن هم امسال بازی‌های خوبی انجام نداده است. 

به گزارش روزنامه خبرورزشی  این بازیكن معروف كه به دلایلی نتوانست دوباره پیراهن استقلال را بپوشد، در این گفت‌وگو پرده از یكی از دلایل مهم عدم بازگشتش برداشت و گفت: «تا آقای ... در تیم باشد، من برنمی‌گردم. می‌دانید، آبم با این آقا تو یك جوی نمی‌رود. نمی‌توانیم با هم كار كنیم.» او حتی گفته است: «تا وقتی او در استقلال باشد، من برنمی‌گردم!» البته سابقه نشان داده كه فوتبالی‌ها خیلی راحت كنار هم بازی می‌كنند و اگر نیاز باشد، به وقتش تمام مشكلات را كنار می‌گذارند و رسانه‌ها را مقصر اعلام كرده و خوش و خرم كنار هم بازی می‌كنند! 

به گزارش روزنامه خبرورزشی بدون هیچ‌ شك و تردیدی، منصوریان در مصاحبه امروز خود از نبودن تماشاگران ابراز ناراحتی می‌كند و واقعاً مسابقه بدون تماشاچی، قسمت اعظمی از جذابیت خودش را از دست می‌دهد اما در چنین شرایطی اگر بخواهیم واقع‌بینانه به قضیه نگاه كنیم، باید اذعان كرد كه مسئله شاید چندان هم برای آبی‌ها بد نباشد چون شرایط استقلال به گونه‌ای است كه اگر از حریف خود جلو نیفتد، بدون شك در دقایق پایانی مسابقه فشار تماشاگران بیشتر از آن كه روی حریف باشد، روی خود آنها سنگینی می‌كند، بنابراین اگر كار گره بخورد، شاید سكوت استادیوم به دردشان بخورد.

سال تاسیس ۱۳۲۴
مدیرعامل سیدرضا افتخاری
سرمربی علی‌رضا منصوریان
کاپیتان سیدمهدی رحمتی
رتبه آسیایی ۲۱

 

افتخارات
 قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۲
 قهرمانی در جام جامداران آسیا ۰
 قهرمانی در لیگ برتر ایران ۸
 قهرمانی در جام حذفی ایران ۶

 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2016