تیم فوتبال استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
- جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶08:36
-
-
-
-
-
-

به گزارش خبرورزشی،هفته شانزدهم لیگ علیرضا بیرانوند رکورد ۷۰۴ دقیقه کلین‌شیت آرمناک پطروسیان، سنگربان سابق سپاهان را پس از ۱۶ سال شکست اما خیلی زود این جابه‌جایی رکورد توسط دروازه‌بان جوان تیم رقیب سنتی جابه‌جا شد تا بیرانوند تنها سه هفته رکورددار این افتخار باشد. سیدحسین حسینی که این روزها در  اوج آمادگی قرار دارد، ناخواسته درگیر حاشیه‌هایی شده که می‌تواند روزهای خاص و تعیین‌کننده‌ای را برایش رقم بزند. حسینی پس از آنکه در عرض سه هفته به اوج افتخار رسید، به ناگاه شایعه نیمکت‌نشین شدنش مقابل پدیده مشهد را شنید. با تصمیم شفر قرار بوده حسینی سنگربان استقلال در لیگ باشد و سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان آبی‌ها در جام حذفی اما از دیروز گمانه‌زنی‌ها در خصوص حضور رحمتی درون دروازه استقلال در مشهد آغاز شد و همین مسئله سیل انتقادات در فضای مجازی را به سوی وینفرد شفر سرازیر کرد و این اتفاق به تنهایی می‌تواند کفه ترازو را به ضرر حسینی تغییر دهد چرا که پیرمرد آلمانی نشان داده در این گونه موارد دقیقاً بر خلاف نظر سکوها و هواداران عمل می‌کند. با توجه به اینکه استقلال تمرینات خود را پادگانی انجام می‌دهد و بازیکنان نیز از سوی بالادستی‌ها مورد تهدید قرار گرفته‌اند که خبری از اتفاقات حاشیه‌ای به بیرون درز ندهند، احتمالاً می‌توان نیمکت‌نشینی مجدد حسینی را به این موارد مرتبط دانست:

۱- اگر بخواهیم ملاک قضاوت را بر اساس مسائل فنی قرار دهیم، احتمالاً سیدحسین حسینی در روزهای گذشته نتوانسته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و سیدمهدی رحمتی شرایط فنی بهتری نسبت به همتای جوان خود دارا بوده که زمزمه حضور او در مشهد به گوش می‌رسد.

۲- دومین گمانه‌زنی در خصوص نیمکت‌نشینی سیدحسین حسینی می‌تواند به حضور پرسر و صدا و همراه با حاشیه این بازیکن در برنامه ۹۰ مرتبط باشد زیرا شنیده شده حسینی بر خلاف نظر وینفرد شفر در این برنامه حضور یافته و نیمکت‌نشینی احتمالی او می‌تواند ریشه در نادیده گرفتن توصیه سرمربی از سوی حسینی داشته باشد.

شاید بتوان گفت انتخاب رحمتی و حسینی برای دیدار با پدیده یکی از سخت‌ترین انتخاب‌های شفر در مدت زمان حضورش در استقلال باشد چرا که اگر رحمتی درون دروازه قرار بگیرد و از آمادگی لازم برخوردار نباشد و استقلال از ناحیه او متضرر و دچار خسران شود، یک داستان است و اگر هم رحمتی حضوری پرفروغ همراه با کلین‌شیت و احتمالاً سیوهای دیدنی داشته باشد، ماجرا از فردای بازی با پدیده به نوعی دیگر برای پیرمرد آلمانی رقم خواهد خورد.

به گزارش خبرورزشی،عباس محمدرضايي بازيكن فصل دوازدهم استقلال كه 126 ميليون تومان از اين باشگاه طلب دارد براي دريافت مطالباتش به كميته حقوقي AFC شكايت كرده است. البته افتخاري مديرعامل باشگاه استقلال در اين باره گفت: «هنوز شكايتي در اين ارتباط به دست ما نرسيده است. البته رقم شكايت شده هم خيلي بالا نيست كه باشگاه نتواند آن را بپردازد». او در اين باره كه ممكن است اين شكايت باعث دردسر استقلال در ليگ قهرمانان آسيا شود يا نه گفت: «با وكيل اين بازيكن قرار گذاشته‌ايم و قرار است در مذاكراتي كه با او خواهيم داشت درباره نحوه پرداخت اين بدهي با اين بازيكن توافق كنيم». او همچنين دريافت هر گونه نامه تهديد‌آميز از AFC را تكذيب كرد. 

سال تاسیس ۱۳۲۴
مدیرعامل سیدرضا افتخاری
سرمربی وینفرد شفر
کاپیتان سیدمهدی رحمتی
رتبه آسیایی ۲۱

 

افتخارات
 قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا ۲
 قهرمانی در جام در جام آسیا ۰
 قهرمانی در لیگ برتر ایران ۸
 قهرمانی در جام حذفی ایران ۶

 


خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017