سروش رفیعی | روزنامه خبرورزشی
-
-
سروش رفیعی

متولد ۱۳۶۹ در شیراز. هافبک خلاق و خوش‌فکری که در عصر کمبود بازیساز در فوتبال ایران خوش درخشید اما در اوج به خاطر پرونده کارت‌های معافبت جعلی از حضور از حضور در تیم ملی محروم شد. رفیعی در لیگ مثل ستاره می‌درخشد و تمام تیم‌های ایران حاضرند به خاطر او حسابی سر کیسه را شل کنند!

 

 بیوگرافی

با نام کامل سروش رفیعی تل‌گری متولد ۴ فروردین ۱۳۶۹ در شیراز است. این هافبک بازیساز مجرد و بسیار خوش‌اخلاق و تکنیکی، در باشگاه فولاد به اوج رسیده و مورد توجه تیم‌های بزرگ قرار داشت که ناگهان پس از جام جهانی ۲۰۱۴ پرونده کارت‌های معافیت جعلی در فوتبال ایران سونامی راه انداخت و سروش در کنار ۲ ملی‌پوش دیگر، بزرگ ترین و مشهورترین نام‌های این پرونده بود. به اجبار برای خدمت سربازی راهی تبریز و تراکتورسازی شد اما بازی‌های درخشانش ادامه داشت تا اینکه تابستان ۱۳۹۵ و در فاصله چهار ماه تا پایان خدمتش، بزرگ‌ترین شاه‌ماهی فصل نقل و انتقالات بود و تمام تیم‌های متمول، دست به نقد در پی شکار او!

 

  کارنامه

رفیعی فوتبال را از زادگاهش شروع کرد. سپس جذب آکادمی قدرتمند باشگاه فولاد خوزستان شد و پس از پایان دوره جوانان، در سال ۱۳۸۸ دوباره به شیراز برگشت تا در فصل نهم حرفه‌ای پیراهن فجرسپاسی شیراز را به تن کند. بین تمام کسانی که در پرونده کارت‌ها از خود دفاع کردند، حرف‌های سروش از همه بیشتر به حقیقت نزدیک بود چرا که او در ۱۹ سالگی و سن خدمت سربازی به فجر رفته بود که همه می‌دانند پول چندانی هم به نیروهایش نمی‌دهد. پس سروش می‌توانست همانجا کارت پایان خدمت بگیرد اما فکر می‌کرد معاف است... رفیعی دو فصل در فجر بود و تابستان ۱۳۹۰ به فولاد برگشت. این بار به عنوان پدیده لیگ و برای فصل یازدهم حرفه‌ای. سروش تا تابستان ۱۳۹۴ در فولاد بماند و به تیم ملی رسید و در این زمان به خاطر خدمت و ماجرای کارت راهی تراکتورسازی شد.

 

 افتخارات

* رفیعی با فولاد در لیگ سیزدهم قهرمان شد و در آسیا بازی کرد.
*رفیعی ۴ بازی ملی در بزرگسالان دارد اما زمانی که تازه به ترکیب اصلی رسیده بود با دستورالعمل نیروهای مسلح و به خاطر پرونده کارت‌ها، از حضور در تیم ملی بود.


گردآوری و تنظیم:    عباس واسعی |  ۱۸ آبان ۱۳۹۵

آخرین ویرایش:        عباس واسعی |  ۱۸ آبان ۱۳۹۵

 

سروش رفیعی
سروش رفیعی

شناسنامه

نام کامل

سروش رفیعی تل‌گری

زادگاه

شیراز - فارس

زادروز

۴ فروردین ۱۳۶۹

اطلاعات باشگاهی

باشگاه

تراکتورسازی

پست

هافبک میانی

آخرین مطالب سروش رفیعی
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017