پیروانی: زورمان به تیم‌های دیگر نمی‌رسد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ دسته دو
آرشیو


موضوعات:
شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ساعت 17:32
کد مطلب: 100907

پیروانی: زورمان به تیم‌های دیگر نمی‌رسد
0
comment0
sharing

غلامحسین پیروانی سرمربی جدید فجرسپاسی در جدیدترین صحبت هایش اعلام کرده تیمش با کمبود بازیکن در چند پست توانایی رقابت با مدعیان لیگ یک را ندارد.

غلامحسین پیروانی، درباره دو شکست تیم فوتبال فجر در لیگ دسته اول بعد از حضورش در این تیم، گفت: تیم فجر مهره جدید می‌خواهد. دیروز با مس بازی کردیم و شکست خوردیم. حقمان در این بازی باخت بود.

وی افزود: تیم فجر باید تقویت شود. با این شرایط زورمان به تیم‌های دیگر نمی‌رسد. اول فصل باید بازیکنان کلیدی می گرفتند که پول نبود. برای همین نیم فصل باید در این زمینه اقدام کنند.

سرمربی تیم فجر سپاسی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما اکثر در رده سنی امید هستند و به زمان نیاز دارند. البته خودم می‌دانستم جایی می‌روم که دردسرساز است. قطعا اگر من هم جای مربیان قبلی بودم، همین نتایج آنها را می‌گرفتم.

پیروانی ادامه داد: باید حداقل چهار بازیکن بگیریم. ما به دو هافبک و دو مهاجم نیاز داریم. باشگاه اگر بازیکن نگیرد، به مشکل می خورد. من اینرا به مسئولان هم گفته ام. آنها هم قول داده اند اقدام کنند.

وی در پایان گفت: در بازی اول که روی نیمکت بودم، تیم را طبق نظر سرمربیان قبل چیدم چون دو سه روز بازیکنان را تمرین داده بودم. در بازی روز گذشته خودم تیم را اَرنج کردم و فهمیدم تیم‌های دیگر چقدر گردن کلفت هستند. نمی گویم بازیکنانم بد هستند ولی نمی توانیم اینطوری یقه تیم های دیگر را بگیریم. البته نا امید هم نیستیم اما در لیگ یک تیم ضعیفی وجود ندارد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017