پیروانی: زورمان به تیم‌های دیگر نمی‌رسد | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶07:20
-
-
-
-
-
-
0
پیروانی: زورمان به تیم‌های دیگر نمی‌رسد
غلامحسین پیروانی سرمربی جدید فجرسپاسی در جدیدترین صحبت هایش اعلام کرده تیمش با کمبود بازیکن در چند پست توانایی رقابت با مدعیان لیگ یک را ندارد.

غلامحسین پیروانی، درباره دو شکست تیم فوتبال فجر در لیگ دسته اول بعد از حضورش در این تیم، گفت: تیم فجر مهره جدید می‌خواهد. دیروز با مس بازی کردیم و شکست خوردیم. حقمان در این بازی باخت بود.

وی افزود: تیم فجر باید تقویت شود. با این شرایط زورمان به تیم‌های دیگر نمی‌رسد. اول فصل باید بازیکنان کلیدی می گرفتند که پول نبود. برای همین نیم فصل باید در این زمینه اقدام کنند.

سرمربی تیم فجر سپاسی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما اکثر در رده سنی امید هستند و به زمان نیاز دارند. البته خودم می‌دانستم جایی می‌روم که دردسرساز است. قطعا اگر من هم جای مربیان قبلی بودم، همین نتایج آنها را می‌گرفتم.

پیروانی ادامه داد: باید حداقل چهار بازیکن بگیریم. ما به دو هافبک و دو مهاجم نیاز داریم. باشگاه اگر بازیکن نگیرد، به مشکل می خورد. من اینرا به مسئولان هم گفته ام. آنها هم قول داده اند اقدام کنند.

وی در پایان گفت: در بازی اول که روی نیمکت بودم، تیم را طبق نظر سرمربیان قبل چیدم چون دو سه روز بازیکنان را تمرین داده بودم. در بازی روز گذشته خودم تیم را اَرنج کردم و فهمیدم تیم‌های دیگر چقدر گردن کلفت هستند. نمی گویم بازیکنانم بد هستند ولی نمی توانیم اینطوری یقه تیم های دیگر را بگیریم. البته نا امید هم نیستیم اما در لیگ یک تیم ضعیفی وجود ندارد.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017