صعود رم و امیدواری شیاطین سرخ | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶04:00
-
-
-
-
-
-
0
مرحله گروهی لیگ اروپا
صعود رم و امیدواری شیاطین سرخ
در لیگ اروپا منچستریونایتد با گلباران فاینورد امیدوار به صعود شد.

در شبی که منچستریونایتد با یک پیروزی قاطعانه در آستانه صعود قرار گرفت، رم  با  یک پیروزی ارزشمند به دور بعد راه یافت  و آزدآلکمار در حضور 75 دقیقه‌ای عل‎رضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان 3 امتیاز شیرین به دست آورد.

 در گروه اول، منچستریونایتد در خانه‌اش 4 بر صفر فاینورد را شکست داد.کاپیتان رونی در دقیقه 35، ماتا در دقیقه 70، جونز (بازیکن حریف) در دقیقه 75  و لینگارد در دقیقه 90 برای شیاطین سرخ گل زدند تا این تیم 9 امتیازی شده و در رده دوم، بالاتر از فاینورد 7 امتیازی در آستانه صعود از گروه قرار بگیرد. فنرباغچه 10 امتیازی، صدرنشین گروه اول است.

 در گروه دوم، المپیاکوس و یانگ بویز به تساوی یک بریک رسیدند. در جدول، آپوئل نیکوزیا با 9 امتیاز صعود خود را قطعی کرده است.

تساوی بدون گل سن‌اتین و ماینتس، حاصل دومین بازی گروه سوم بود تا درجدول، اندرلخت 11 امتیازی به عنوان صدرنشین جشن صعود برپا کند.

 در گروه چهارم، آزدآلکمار در حالی که 76 دقیقه علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان را در اختیار داشت در خانه داندلاک با تنها گل وگهورست در دقیقه 9، یک بر صفر پیروز شد. جهانبخش در دقیقه 76 جای خود را به دوس‌سانتوس داد و آلکمار با این پیروزی ضمن 5 امتیازی شدن، بالاتر از داندلاک و مکابی 4 امتیازی و پشت سر زنیت از پیش صعود کرده در رده دوم جدول به صعود امیدوار شد.

 در گروه پنجم، رم درخانه مقتدرانه 4 بریک ویکتوریا پلژن را شکست داد. ژکو در دقایق 11، 61 و 88 هت تریک کرد و دیگر گل رم توسط پروتی در دقیقه 82 زده شد. تنها گل پلژن هم به وسیله زمن در دقیقه 18 زده شد.

 در دیگر بازی گروه، آسترا 2 بریک آستریا وین را برد تا درجدول، رم 11 امتیازی در صدر جدول صعود خود را جشن بگیرد.

در گروه ششم، اتلتیک بیلبائو در خانه 3 بر 2 ساسولو را برد و گنک یک بر صفر راپیدوین را از سر راه برداشت. گنک و بیلبائو با 9 امتیاز صعود خود را قطعی کردند.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017