مورینیو: نمی‌دانم چرا زوریا سوم است | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ اروپا
آرشیو


جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ در ساعت 11:06
کد مطلب: 103034

مورینیو: نمی‌دانم چرا زوریا سوم است
0
comment0
sharing

سرمربی منچستریونایتد حضور تیم زوریا در رده سوم لیگ اوکراین را عجیب دانست.

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد پس از برتری ۲ بر صفر تیمش در زمین تیم زوریا لوهانسک اوکراین در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا به تحسین از تیم صعود کرده خودش و رقیب حذف شده پرداخت.

او ابتدا از مخیتاریان، زننده گل اول تیمش تمجید کرد و گفت: «مخیتاریان از نظر ذهنی بسیار قوی نشان داد و  ثابت کرد خیلی خوب با تیم تطبیق یافته است. این بازیکن مستعد برای بهبود قدرت فیزیکی و تاکتیکی تلاش کرد. مخیتاریان حالا در هرجامی خوب ظاهر می‌شود. از او کاملا راضی هستم. به طور کلی خوب بازی کردیم. بازی و نتیجه  نامطلوب، اعتماد به نفس شما را از بین می‌برد.  وقتی خوب بازی می کنید، باید امیدوار به کسب  نتایج مطلوب باشید. در هفته های اخیر، هیچ تیمی بهتر از ما نبود؛ هرچند نتایج ناامید کننده‌ای گرفتیم. زمین بازی برای فوتبال به اندازه کافی خوب بود. از همه کسانی که تلاش کردند  شرایط زمین را بهبود ببخشند، تشکر می کنم!»

او درباره تیم حریف گفت: «زوریا مربی خیلی خوبی دارد و  تیم بسیار سازمان‌یافته‌ای است. رقیب ما در گروهی دشوار در حد توان خودش مبارزه کرد. فقط نمی‌توانم درک کنم با این کیفیت خوب چرا در لیگ اوکراین سوم هستند!»
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017