پايان تورنمنت شهدای فرهنگ با قهرمانی سازمان سينمايی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتسال
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ در ساعت 14:31
کد مطلب: 103320

پايان تورنمنت شهداي فرهنگ با قهرماني سازمان سينمايي
پايان تورنمنت شهدای فرهنگ با قهرمانی سازمان سينمايی
0
comment0
sharing

دومين دوره تورنمنت شهداي فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با قهرماني سازمان سينمايي (بسيج) به پايان رسيد.

اداره كل پشتیبانی و خدمات رفاهی وزارت ارشاد و سیفی، مدیركل پشتیبانی، این تورنمنت را با حضور 23 تیم برگزار كردند كه در نهایت با انجام 64 بازی و رد و بدل شدن 342 گل، پرونده این بازی‌ها بسته شد. به دنبال سازمان سینمایی (بسیج) كه روی سكوی اول ایستاد، تیم‌های معاونت امور هنری اداره نمایش و اداره كل پشتیبانی و خدمات رفاهی روی سكوهای دوم و سوم قرار گرفتند. جایزه آقای گلی را یاسر خدابخش با 21 گل زده برد و جایزه تیم اخلاق هم به مركز گسترش سینمای مستند و تجربی رسید.

به گزارش خبرورزشی در روز اختتامیه كه در حضور مدیران ارشد وزارتخانه برگزار شد، سیدپیمان حسینی، بهترین دروازه‌بان فوتبال ساحلی جهان و علی نام‌ورجا، پیشكسوت ورزشی وزارتخانه به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.

این تورنمنت با كیفیت بالا و با نظم خاصی برگزار شد و تیم‌ها بدون كوچكترین حاشیه‌ای در این رقابتها كه به نام شهدای فرهنگ مزین شده بود، شركت كردند و آمار كارت‌های زرد و قرمز در مجموع 64  بازی به تعداد انگشتان دو دست هم نرسید تا گردهمایی فوتبالیست‌های وزارت ارشاد باشكوه‌تر شود. در راه برگزاری حرفه‌ای این تورنمنت، علاوه بر سیفی و همكارانش در اداره كل پشتیبانی كه حكم برگزار كننده را داشتند، سهم ربیع مشایخ، مسئول تربیت بدنی وزارت ارشاد، محمد كمالی مسئول برگزاری رقابتها، كمیته برگزاری (احد معروفی، اسحاق جهانیان، شهرام صاحب‌جم، الوندیان) كمیته داوری به سرپرستی حمیدرضا همیراد، حسن فربود، پزشك تورنمنت و تمامی سرپرستان در برگزاری این تورنمنت پررنگ بود.

 

 

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017