پايان 999 دقيقه خاموشی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب بوندس لیگا (آلمان)
آرشیو
پربحث ترین


دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در ساعت 18:52
کد مطلب: 103529

مولر گل زد، بايرن صدرنشين شد
پايان 999 دقيقه خاموشی
0
comment0
sharing

توماس مولر سرانجام پس از 999 دقیقه طلسم گل نزدنش را شکست.

هفته چهاردهم رقابت‌هاي بوندس‌ليگا در شرايطي روز گذشته پيگيري شد كه همه چيز بر وفق مراد بايرن‌مونيخ، مدافع قهرماني اين فصل از رقابت‌ها پيش رفت‌؛ اين تيم نه تنها توانست برد ارزشمندي مقابل ولفسبورگ به دست بياورد بلكه توماس مولر، يكي از مهاجمان اين باشگاه هم بالاخره به طلسم ماه‌ها گل نزدنش در ليگ پايان داد و پايش به گلزني باز شد.

 

بايرن به صدر برگشت

خبر خوب براي بايرن‌مونيخ كم نبود‌؛ اين تيم هم برد شيريني (5 برصفر) به دست آورد و هم اينكه رقيب نزديكش در صدر جدول يعني لايپزيك، بالاخره تن به شكست داد. در شرايطي كه لايپزيكي‌ها با خلق شگفتي در اين فصل تا پيش از اين هفته صدرنشين بودند مقابل تيم قعر‌نشين اينگولشتات با نتيجه يك بر صفر تن به شكست دادند تا در ميان ناباوري اولين شكست فصل اين تيم رقم بخورد. شكست خوردن لاپيزيك در اين هفته همان و از دست رفتن صدر جدول هم همان. بايرن با سه امتيازي كه دشت كرد 33 امتيازي شد و توانست به لطف تفاضل گل بهتر صدر جدول را از رقيب كم‌نام و نشانش پس بگيرد.

 

پايان 999 دقيقه خاموشي

البته بايرني‌ها به غير از برتري 5 بر صفر مورد مهم ديگري را هم جشن گرفتند؛ گلزني توماس مولر! مهاجم گلزن اين باشگاه كه فصل پيش 20 بار براي بايرن‌مونيخ در بوندس‌ليگا گلزني كرده بود در 14 هفته گذشته هرگز نتوانسته بود گلي بزند. با اين حال اين طلسم هم در جدال با ولفسبورگ شكست و توماس گل چهارم تيمش را زد. در واقع او بعد از نزديك به 7 ماه خاموشي دوباره در بازي‌هاي ليگ براي بايرن‌مونيخ گلزني كرد. آن‌طور كه «بي‌اين‌اسپورت» و «بي‌بي‌سي» نوشته‌اند توماس اين گلش را در شرايطي زد كه 999 دقيقه ناكام مانده بود. شايد اگر يك دقيقه ديگر صبر مي‌كرد او بعد از هزار دقيقه ناكامي در ليگ، دوباره گلزني مي‌كرد. با اين حال تعدادي از منابع خبري ديگر از جمله «اكيپ» تعداد دقايق كمتري را براي خاموشي اين مهاجم در نظر گرفته‌اند؛ اين منبع خبري فرانسوي خبر داده توماس مولر بعد از 838 دقيقه دوباره توانسته در ليگ براي بايرن‌مونيخ گل بزند.

 

مولر: با رومنيگه شرط بسته بودم

توماس مولر كه بعد از اين بازي بسيار خوشحال به نظر مي‌رسيد در صحبت‌هايي با اسكاي اسپورتس گفت كه چندان هم احساس فشار رواني نمي‌كرده است: «خوب شد‌؛ به ويژه اينكه بالاخره گل نزدن‌هايم هم تمام شد. با اين حال اين موضوع براي من خيلي هم مهم نبود. برايم مهم نبود مردم درباره‌ام چه چيزي مي‌گويند. در اين چند مسابقه گذشته واقعاً احساس خوبي داشتم. مطمئناً گل زدن لذت‌بخش است به ويژه اينكه مدت‌ها هم انتظارش را كشيده باشي». توماس اشاره‌اي هم به نقدهاي مطبوعات در اين مدت كرد و گفت: «آن‌قدرها هم نسبت به چيزهايي كه درباره‌ام مي‌نوشتند نگران نبودم». مهاجم ملي‌پوش باوارايا بعد از بازي از شرطي كه با رومنيگه، رئيس باشگاه بايرن‌مونيخ بسته و ظاهراً هم آن را باخته حرف زد و گفت: «از چيزي كه مطمئن هستم اين است كه تيم و باشگاه‌ام به گل‌هاي من احتياج دارند. پس بايد ادامه بدهم. البته قبل از بازي با آقاي رومنيگه شرط بسته بودم. او روي من شرط بسته بود و خب حالا بايد بروم و پولش را بدهم!». گلزني توماس مولر در ليگ باعث شد تا كارلو آنچلوتي هم در كنفرانس خبري به تمجيد از مهاجم تيمش بپردازد. كارلتو گفت: «براي توماس مولر خيلي خوشحالم. اين گل براي او مفيد خواهد بود. توماس هميشه كارش را خوب انجام مي‌دهد و براي تيم زحمت مي‌كشد».
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017