آسیا، فرصتی تازه برای استقلال | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
پربحث ترین


پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ در ساعت 11:46
کد مطلب: 103831

آسیا، فرصتی تازه برای استقلال
0
comment0
sharing

استقلال در لیگ شرایط خوبی ندارد و حتی دو آتشه‌ها می‌گویند شانس کمی برای قهرمانی و نایب قهرمانی دارد. تیمی که در تهران بازی برده را به تراکتورسازی مدعی می‌بازد حتماً یک جای کارش ایراد دارد و حالا یک معجزه و 4، 5 برد پیاپی می‌تواند آنها را به صف مدعیان برگرداند.

 در چنین شرایطی و با توجه به فاصله 11 امتیازی استقلال با صدر، لیگ قهرمانان آسیا و بازی پلی‌آف با السد فرصتی تازه و طلایی برای شاگردان منصوریان است تا شرایط را به سود خود عوض کنند. السد تیم پرقدرتی است اما استقلال هم میزبان است و جلوی چشم هزاران هوادارش بازی می‌کند. اگر السد؛ ژاوی و پورعلی‌گنجی را دارد، استقلال هم کلی بازیکن کلیدی و گرانقیمت دارد که می‌توانند السد را مغلوب کنند. فراموش نکنیم که به هر حال در آسیا انگیزه‌ها هم بیشتر است و خیلی‌ها می‌خواهند آنجا بدرخشند تا بلکه پنجره‌های نقل و انتقالات را به روی خود باز کنند.

استقلال هنوز پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیاست اما تا ابد که نمی‌توان به عشق افتخارات گذشته زندگی کرد. وقت آن رسیده تا آبی‌ها که در لیگ تماشاگران خود را سرخورده کرده‌اند، در آسیا با آنها آشتی کنند و البته نتایج خوبی بگیرند. باخت به السد از آن باخت‌هایی است که نمی‌توان فراموش کرد پس چه بهتر که استقلالی‌ها از همین حالا برای بازی حساس 19 بهمن برنامه‌ریزی کنند. السد پریشب با زدن 8 گل به ام‌صلال برای استقلال خط و نشان کشید اما آبی‌ها این فرصت را دارند تا در مستطیل سبز آنها را مغلوب کرده و با روحیه بالایی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بروند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017