-
-
0
راحت بخوابیم استقلال قهرمان آسیا می شود!
مدیر‌عامل باشگاه استقلال در بحرانی‌ترین شرایط ممکن اظهارنظر جالبی دارد، بسیار شنیدنی و قابل تأمل! ایشان می‌فرمایند استقلال منصوریان قهرمان آسیا می‌شود!

به گزارش خبرورزشی، معانی زیادی در این‌گونه حرف‌های بدون مطالعه نهفته است؛ نخست اینکه از این پس هواداران نگران نتایج لیگ نباشند چون دیگر ضرورتی برای خوب بودن در لیگ حس نمی‌شود؛ دوم اینکه به تعبیر جناب مدیر تمام تیم‌های آسیا احتمالاً در روز بازی با استقلال چهار زانو روی زمین می‌نشینند تا این تیم بازی‌هایش را با نتیجه دلخواه ببرد و دست آخر قهرمان آسیا شود؛ نتیجه بعدی از حرف‌های جناب رئیس این است که تا به حال هیچ کدام از تیم‌های ایرانی نتوانسته‌اند مثل تیم منصوریان قهرمان آسیا بشوند.

این در حالی است که هواداران فهیم و آشنا با فوتبال دل‌نگران عبور از السد قطر در قدم اول هستند و گوش‌شان از این حرف‌های اغوا‌کننده پر است و می‌دانند مدیران فوتبال ما به علت عدم آشنایی با فوتبال خیلی احساساتی نظر خود را برای دلخوشی هواداران به راحتی بازگو می‌کنند.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
-
لیگ قهرمانان آسیا
اردشير
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۳:۱۶:۳۴
رودستي به صمد آقا
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۳۱ که از مدیرکلی تربیت‌بدنی استان تهران تا دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرپرستی تیم ملی، سازمان لیگ و کمیته فوتسال در کارنامه مدیریتی او طی دهه‌های ۷۰، ۸۰ و ۹۰ شمسی به چشم می‌خورد. شهریور ۱۳۹۵ افتخاری مدیریت باشگاهی را نیز با استقلال تهران تجربه کرد.

-
-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ قهرمانان آسیا
آرشیو
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017