علی کریمی برای اولین‌بار سرمربی می‌شود | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
علی کریمی برای اولین‌بار سرمربی می‌شود
علی کریمی برای دومین‌بار در تیم خونه به خونه بابل مشغول به کار شده است.

ستاره سال‌های نه چندان دور پرسپولیس كه نشان داده علاقه زیادی به مربیگری دارد، در تیم خونه به خونه بابل به عنوان مدیر فنی فعالیت می‌كند. او روز 12 آذر این سمت را قبول كرد تا برای دومین بار در این تیم بابلی مشغول فعالیت شود.
از همان روزی كه كریمی این سمت را قبول كرد، شایعه شد كه قرار است این چهره دوست داشتنی باشگاه پرسپولیس سرمربی خونه به خونه شود. اما آن زمان این خبرها تكذیب شد. حالا اما دوباره بحث حضور كریمی به عنوان سرمربی خونه به خونه مطرح شده است. روزنامه گل در شماره امروز خود این موضوع را به عنوان شایعه‌ای در شمال مطرح كرده كه مهرداد میناوند هم درباره‌اش گفته كه چنین چیزی نشنیده است.
باید دید در روزهای آینده این شایعه تبدیل به واقعیت می‌شود یا نه. اگر این شایعه رنگ واقعیت بگیرد، سرانجام علی كریمی برای اولین بار سرمربی یك تیم فوتبال می‌شود.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ دسته یک
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۵۷ در کرج. هافبک استثنایی که به گمان تمام کارشناسان یکی از ۳ فوتبالیست برتر تمام تاریخ ماست. مردی که در مستطیل سبز به تمام افتخارات ممکن رسید اما مهم‌ترین دریبل را بیرون چمن زد تا محبوب‌ترین ورزشکار زنده‌حال حاضر ایران باشد. کریمی این محبوبیت را نه به خاطر فوتبال و جام‌ها که به خاطر انسانیت و مواضع مردمی و خیرخواهانه‌اش دارد و می‌شود از فهرست کارهای خیرش شاهنامه نوشت.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017