-
-
0
شایعه سرمربیگری جادوگر به این دلیل تکذیب شد!
علی امیری نماینده مدیر باشگاه خونه‌به‌خونه گفته علی کریمی سرمربی این تیم نیست.

خونه به خونه که تقریبا از نصف تیم های لیگ برتری هم بیشتر هزینه کرده ، هنوز نتوانسته در لیگ یک موفق باشد. علیرضا مرزبان سرمربی این تیم ، با این همه هزینه آنها را همان میانه های جدول نگه داشته و شرایط طوری شده که در بابل از او قطع امید کرده اند. بابلی ها به سراغ دوست فوتبالی شان یعنی علی کریمی رفته اند وعلی چند هفته ای است که دوباره در کنار این تیم است. او سمت مدیریت فنی دارد اما خیلی ها می گویند بزودی سرمربی می شود. 
این خبر را فعلا علی امیری ، قائم مقام باشگاه تکذیب کرده و گفته خبری نیست. البته با ادامه روند ناکام این تیم ، هیچ بعید نیست ، این هفته ها ، روزهای پایانی حضور مرزبان در خونه به خونه باشد. دلیل جدایی کریمی در ابتدای فصل از تیم بابلی ، مرزبان بود. کریمی اعتقاد داشت تیم نیاز به مدیر فنی دارد و پیشنهاد مشخصش هم امیر حاج رضایی بود اما مرزبان زیر بار نرفت تا کریمی به تهران برگردد.
علی که حالا دوره مربیگری C آسیا را را پشت سر گذاشته و در پی تداوم کلاس هایش است که اگر روزی لازم شد ، روی نیمکت هم بنشیند ، فعلا قصدی برای مربیگری ندارد. او می خواهد همین مدیرفنی بماند اما اگر روزی قرار به رفتن مرزبان باشد ، علی اتفاقا اعتقاد به نسل مربیان جوان دوره دیده ای دارد که در فوتبال ایران در بالاترین سطح بازی کرده اند. بزرگان فوتبال ملی بودند و اروپا بازی کردند. 
مربیانی که می توانند در فوتبال ایران ، کار را در دست بگیرند و جریان ساز شوند. افرادی مثل یحیی ، هاشمیان ،کیا و دیگر هم تیمی های کریمی.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ دسته یک
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۵۷ در کرج. هافبک استثنایی که به گمان تمام کارشناسان یکی از ۳ فوتبالیست برتر تمام تاریخ ماست. مردی که در مستطیل سبز به تمام افتخارات ممکن رسید اما مهم‌ترین دریبل را بیرون چمن زد تا محبوب‌ترین ورزشکار زنده‌حال حاضر ایران باشد. کریمی این محبوبیت را نه به خاطر فوتبال و جام‌ها که به خاطر انسانیت و مواضع مردمی و خیرخواهانه‌اش دارد و می‌شود از فهرست کارهای خیرش شاهنامه نوشت.

-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017