ایمان مبعلی را دیدی آقای منصوریان؟ | روزنامه خبرورزشی
-
0
ایمان مبعلی را دیدی آقای منصوریان؟
دو سال تمام، هر بار بحث استقلال می شد می گفت اگر بروم، ایمان را با خودم می برم اما...

 ایمان مبعلی در بازی استقلال و نفت، تیم سابقش را به کابوسی تلخ فرو برد. سلطان پاس لیگ برتر با آن سانترهای رویایی اش، در دو دقیقه، دودمان استقلال را در جام حذفی پیچید و این تیم را حذف کرد. ایمان مبعلی یکی از بازیکنانی بود که با منصوریان احیا شد. دو سال قبل او با منصوریان به نفت رفت و حالا در 35 سالگی هنوز یکی از ستاره های لیگ است. ایمان فصل قبل می توانست به استقلال بیاید اما به خواست منصوریان در تیم نفت ماند. منصوریان مدام به او می گفت اگر قرار به استقلال رفتن باشد، با هم می رویم اما حالا منصوریان در استقلال است و ایمان را با خود نیاورده. بازی مستقیم و تقابل این دو در حقیقت، فرصتی بود برای اینکه خیلی از مسائل بین شان حل شود!

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

 متولد ۱۳۶۱ در ایذه. این هافبک طراح ۱۷۳ سانتی‌متری از ۱۲ سالگی که قهرمان مهارت‌های انفرادی در استان تکنیکی‌ها شد، همیشه سر به زیر و بدون حاشیه در بالاترین سطح فوتبال ایران حاضر و البته به آنچه استحقاقش را داشت هرگز نرسید. مبعلی عاشق شماره دیوید بکام و انسان خیّر و نیکوکاری است که خرج کودکان زیادی را می‌دهد.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ اروپا
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017