ارزش پوگبا کمتر از اوبامیانگ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب بوندس لیگا (آلمان)
آرشیو
پربحث ترین


چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت 18:46
کد مطلب: 104520

لوتار ماتئوس در بیلد مطرح کرد
ارزش پوگبا کمتر از اوبامیانگ
0
comment0
sharing

لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان اعتقاد دارد ارزش اوبامیانگ به مراتب بیش از پوگبا است.

لوتار ماتئوس که در روزنامه «بیلد ورزشی» ستون‌نویس است، در یادداشتی برای این نشریه آلمانی در تمجید از مهاجم گابونی بورسیا دورتموند که در فصل جاری بوندسلیگا ۱۶ گل به ثمر رسانده، نوشت: «پیر امریک اوبامیانگ بهترین بازیکن نیم‌فصل اول بوندسلیگاست. او پیشرفت قابل‌توجهی کرده است. امیدوارم سال‌های بیشتری اوبامیانگ را در بوندسلیگا ببینیم.»

دادگاه حکمیت ورزش (CAS) روز گذشته به درخواست تجدیدنظر باشگاه رئال‌مادرید در مورد پرونده محرومیتش از خرید بازیکن پاسخ مثبت داد و محرمیت این باشگاه اسپانیایی را از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی به یک پنجره کاهش داد. به این ترتیب پرافتخارترین تیم اروپا حالا تنها از خرید بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو محروم است و تابستان آینده می‌تواند نسبت به جذب بازیکن جدید اقدام کند.

اسطوره فوتبال آلمان در مورد بازنشر شایعه پیوستن مهاجم گابونی دورتموند به رئال‌مادرید در تابستان ۲۰۱۷ آن هم درست پس از اعلام رأی روز گذشته CAS یادداشتش را این طور ادامه داد: «اگر بازیکنی همچون پوگبا ۱۰۵ میلیون یورو می‌ارزد، دورتموند باید اوبامیانگ را در ازی ۱۵۰ میلیون یورو بفروشد چون او بازیکنی است که تفاوت‌ها را رقم می‌زند اما پوگبا قادر به انجام این کار نیست.»

اوبامیانگ ۲۷ ساله پیش از این بارها در مصاحبه‌های مختلف گفته که اگر از دورتموند جدا شود به رئال‌مادرید ملحق خواهد شد و دلیل این موضوع هم قولی است که به پدربزرگش داده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017