تاج: با نظر مثبت وزیر ورزش، به دنبال میزبانی جام جهانی فوتسال هستیم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتسال
آرشیو
پربحث ترین


پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 10:00
کد مطلب: 104541

تاج: با نظر مثبت وزیر ورزش، به دنبال میزبانی جام جهانی فوتسال هستیم
0
comment0
sharing

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه با نظر همراه و مثبت وزیر، توانستیم تمام فرم‌هاى مد نظر فیفا را برای میزبانی جام جهانی فوتسال آماده کنیم.

 مهدى تاج درباره برگزاری جلسه با وزیر ورزش اظهار داشت: نشست خوبی با سلطانى‌فر داشتیم و با حمایت وزیر محترم، بهمن امسال در یزد میزبان بهترین تیم‌هاى باشگاهى جهان در فوتبال ساحلى خواهیم بود و در فروردین سال آینده جام بین قاره‌اى را در بوشهر برگزار می‌کنیم که میزبانى هر دو رویداد با حمایت دولت براى نخستین بار در ایران روی می‌دهد.

وی درباره آخرین اخبار درباره  میزبانى جام جهانى فوتسال 2020 هم عنوان کرد: خوشبختانه با نظر همراه و مثبت آقای وزیر، توانستیم تمام فرم‌هاى مد نظر فیفا را آماده کنیم و با صحبتى که آقای سلطانى‌فر با وزراى کشور، خارجه و بهداشت و درمان و همینطور بانک مرکزی داشت حمایت‌هاى کتبى این دستگاه‌ها هم آماده شده است و به زودى براى فیفا ارسال می‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره شانس انتخاب ایران به عنوان میزبان جام جهانى فوتسال گفت: با کنار رفتن ژاپن به نفع ما و این بار چون حمایت کامل و لازم دولت را داریم احتمال انتخاب شدن ما بسیار زیاد است و فیفا به ما دو ماه وقت داده که مدارک مورد نظرش را آماده کنیم و امیدوارم با انتخاب جمهورى اسلامى ایران به عنوان میزبان جام جهانى فوتسال، اعتبار فوتبال ایران در نزد جهانیان بیشتر و بهتر مطرح شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017