خدا کند السد قطر کرنر نزند! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت


پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 13:38
کد مطلب: 104571

خدا کند السد قطر کرنر نزند!
0
comment0
sharing

سلام آقای منصوریان. راستش تماشای بازی‌های استقلال روز به روز سخت‌تر می‌شود. تقریباً کار دارد به مرحله شکنجه می‌رسد به خصوص در دقایق پایانی که استقلال عادت دارد بازی‌های مساوی و برده‌ را ببازد!

آقای منصوریان! اگر شما روزنامه‌نگار بودی... اگر علیرضا منصوریان را دوست داشتی... اگر حداقل منصوریان فوتبالیست را دوست داشتی، الان از کجای تیمش دفاع می‌کردی؟ واقعاً از کجای تیمش و از کدام تاکتیک و برنامه و نتیجه‌؟! آقای منصوریان! حرکات لب خط به کنار! فقط بگو چرا تیمی که از گسترش 2 بر صفر در آزادی پیش است 2-2 می‌کند و چرا تیمی که از نفت جلوی 7، 8 هزار تماشاگر 2 بر یک پیش می‌افتد 2-3 می‌بازد؟ کدام استقلال در تاریخ این همه هنر داشته که در 14 هفته، 4، 5 بازی برده را ببازد؟! آقای منصوریان! این زمین تختی همان زمین تختی است که رولند کخ را بدبخت کرد، تازه الان چمنش بهتر شده اما شما هنوز بازی با نفت شروع نشده بهانه را ردیف کردی و گفتی اینجا نمی‌شود تیکی‌تاکا بازی کرد! راستی، استقلال کی تیکی‌تاکا بازی کرده بود که مقابل نفت و در چمن تختی بازی کند؟!

آقای منصوریان! تراکتور که به زعم جنابعالی روی اوت‌دستی گل زد، نفت هم که روی کرنر گل زد پس چرا استقلال روی اوت و کرنر و پنالتی و... گل نمی‌زد؟ یعنی می‌فرمایید به بازیکنان السد قطر هم بگوییم اوت پرتاب نکنند و کرنر نزنند؟! آیا هر تیمی جلوی استقلال 5، 6 کرنر بزند 2تایش باید گل شود؟! آقای منصوریان ! در کنفرانس مطبوعاتی با بغض گفتی روزهای خیلی پرفشاری است اما به آن فشاری فکر کن که هوادار تیمت (که خودت هم روزی جزوشان بودی) در این 3، 4 سال و به خصوص در این 14 هفته تحمل کرده است. به هواداری فکر کن که تیمش از پرسپولیس 4تا خورد و امسال و پارسال 5 گل هم در خود آزادی از تراکتورسازی دریافت کرد.

آقای منصوریان! با تمام این حرف‌ها همچنان منتظریم اردیبهشت 96 که قولش را دادی یک جام بگیری! این فوتبال بدجوری تشنه جام گرفتن پرسپولیس و استقلال است. مردم آخرین باری که این دو تیم قهرمان شدند با یارانه 45500 تومانی حداقل قبوض آب و برق و گاز و تلفن‌شان را می‌دادند!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017