پروین: پرسپولیس برای آسیا باید نیمکت خود را تقویت کند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:04
کد مطلب: 104744

پروین: پرسپولیس برای آسیا باید نیمکت خود را تقویت کند
0
comment1
sharing

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بار دیگر با اطمینان از قهرمانی این تیم در لیگ برتر صحبت کرد و گفت: پرسپولیس برای نمایش خوب در آسیا باید نیمکت خود را تقویت کند.

علی پروین درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر، گفت: من از  ابتدای فصل بارها گفته بودم و باز هم می‌گویم که این تیم قهرمان می‌شود. دیروز هم بازی خوبی مقابل سیاه‌جامگان انجام دادند و نشان دادند که لیاقت قهرمانی را دارند.
او ادامه‌ داد: همه بازیکنان پرسپولیس به آمادگی خوبی رسیده‌اند. بیرانوند که بهترین دروازه‌بان ایران است و هر پرتابش می‌توانست یک پاس گل باشد. سید جلال از آن ته تیم را خوب جمع می‌کند. ماهینی و رضاییان دیروز عالی بودند. انصاری هم مثل همیشه یک بازیکن مطمئن است. از آن طرف طارمی با گلی که زد دوباره من را خوشحال کرد. امیری، علیپور و احمدزاده هم خوب هستند. مسلمان هم در شرایطی عالی قرار دارد. اسم همه بازیکنان را آوردم که نگویند پروین کسی را جا انداخت.
او درباره قرعه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت‌: قبلا هم گفته‌ام که پرسپولیس در گروه سختی قرار دارد، اما تیمی که می‌خواهد از گروهش صعود کند باید همه حریفان را شکست دهد. این تیمی که من می بینم در هر بازی ۱۰ – ۱۲ موقعیت گل ایجاد می‌کند و از همین الان حریفان آسیایی پرسپولیس هم ترسیده‌اند. با تقویت نیمکت می‌توانیم دل به صعود پرسپولیس به مرحله بعد ببندیم.
علی پروین در ادامه گفت‌وگویش با ایسنا درباره جدایی احمد نوراللهی و امید عالیشاه از پرسپولیس و حاشیه‌هایی که پس از این اتفاق ایجاد شد، گفت‌: نوراللهی و عالیشاه هر دو بازیکنان خوبی بودند و حیف شدند که رفتند. البته سربازی راه سختی است که پیش روی جوانان ما است و باید هر چه‌ زودتر این راه را بروند. این بچه‌ها هم چاره ای جز شروع  خدمت‌شان نداشتند و این که بگوییم آنها بی تعصب بودند خیلی غلط است. هر بازیکنی که در پرسپولیس هست با تعصب زیاد بازی می‌کند.  
پروین درباره این موضوع که گفته می‌شود طاهری قصد داشت شب گذشته از سمت خود استعفا کند، گفت‌: وقتی که تیم و مدیریت باشگاه خوب کار می‌کند دلیلی برای استعفای طاهری وجود ندارد. همه چیز سر موقع انجام شده و وضعیت مالی تیم هم  خوب بوده و به موقع به باشگاه پول رسیده است. طاهری هم چندین ماه است که زحمت می‌کشد و از نظر من مشکل خاصی وجود ندارد.
او در پاسخ به این سوال که آیا شما با تماس خود طاهری را از استعفا منصرف کردید؟ گفت‌: ما با هم صحبت کردیم و من وقتی می‌بینم طاهری مشکلی نداشته دلیلی نمی‌بینم که او از پرسپولیس برود. 
پروین در پایان با اشاره به عملکرد طارمی گفت‌: نباید این قدر به طارمی فشار بیاورند. چنین بازیکنی با این اخلاق خوب حیف است که به حاشیه برده شود. فشار زیادی به او نیاورید، او در وقت مناسب گل می زند و در این یکی، دو سال برای پرسپولیس خیلی مفید بوده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
من
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۵۱:۳۷
اخرش اینه که میرین تو اسیا به محمدان بنگلادش یا تشتک سازی پاکستان میبازین دیگه. مگه لنگ استقلاله که آبروی فوتبال ایران و اسیا باشه؟
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017