سخنگویی بهتر از افتخاری سراغ نداشتید؟! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
پربحث ترین


یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:38
کد مطلب: 104854

از سوتی آسیایی تا ماجرای بارسلونا
سخنگویی بهتر از افتخاری سراغ نداشتید؟!
0
comment0
sharing

به نظر شما خواننده گرامی ویژگی‌های یک سخنگوی خوب و مناسب باشگاه بزرگ چیست؟ اینکه همه تلاش خود را انجام دهد تا اطلاعات درست و شفاف و دقیقی راجع به آن باشگاه ارائه بدهد اما اگر خود طرف اطلاعات نادرستی داشته باشد، چطور؟ یا ساعت‌ها خبرنگاران رسانه‌های نوشتاری را معطل کند و فقط افتخار سخنگویی (!) به رسانه‌های دیداری و شنیداری بدهد؟

آیا سخنگوی خوب کسی است که به رغم ادعای 25 سال فوتبالی بودن، یک تیم ایرانی را به بارسلونا تشبیه کند و از تیکی‌تاکا حرف بزند؟!

شما هم می‌توانید موارد بسیاری به آنچه نوشته شد، اضافه کنید با این پیش‌زمینه ذهنی که رضا افتخاری، مدیرعامل استقلال تهران، رسماً به عنوان سخنگوی هیأت‌مدیره این باشگاه انتخاب شد!

این انتخاب پس از نشست دیروز اعضای هیأت‌مدیره باشگاه استقلال تهران با دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در محل وزارتخانه انجام شد که جای سؤال و ابهام بسیاری داشت. به موارد زیر دقت کنید؛

رضا افتخاری بلافاصله پس از آن که به عنوان سرپرست باشگاه استقلال تهران منصوب شد، در اظهارنظری عجیب عنوان کرد: «باید شرایطی فراهم شود تا استقلال برای چهارمین بار به قهرمانی آسیا برسد!»

این اولین سوتی (!) جناب افتخاری بود که ظاهراً نمی‌دانست استقلال تهران تاکنون 2 بار قهرمان آسیا شده و نه 3 بار!

یا مصاحبه عجیب مدیرعامل کنونی استقلال تهران شنبه 24 مهر 1395 و پس از برد یک بر صفر مقابل سیاه‌جامگان در مشهد که گفت: «به نظرم استقلال باید 3 بر صفر برنده مسابقه می‌شد. کارهایی که در استقلال دیدم نمونه‌اش را در تیم بارسلونا دیده بودم. پاس‌های تک‌ضرب، کوتاه و حفظ  توپ عالی بود...!»

همین اظهارات، توقع هواداران استقلال را بالا برد تا انتظار بازی زیبا هم از تیم منصوریان داشته باشند. حالا پس از نشست هیأت‌مدیره، رضا افتخاری به عنوان سخنگوی باشگاه استقلال تهران منصوب شده تا جلوی مصاحبه‌های دیگران از جمله حسن زمانی و مسعود معینی گرفته شود، غافل از آن‌که...

امیدواریم ما اشتباه کرده باشیم اما با شناختی که از رضا افتخاری داریم، از همین حالا می‌توان منتظر مصاحبه‌های بارسایی (!) و سوتی‌های آسیایی باشیم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017