عمران‌زاده: حرف بزنم مردم دیگر سمت فوتبال نمی‌آیند! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ در ساعت 14:06
کد مطلب: 104880

عمران‌زاده: حرف بزنم مردم دیگر سمت فوتبال نمی‌آیند!
0
comment0
sharing

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: اگر بعد از جدایی‌ام از استقلال حرفی در مورد پشت پرده‌ها نزدم فقط به خاطر این بود ممکن است دل طرفداران استقلال بلرزد اما مطمئن باشید حرف‌هایی می‌زنم که مردم قید این فوتبال را بزنند.

 امیر قلعه‌نویی بعد از پایان تمرین روز گذشته تراکتورسازی تبریز عنوان کرد که ریشه 2-3 نفر در استقلال باید خشکانده شود و اگر این اتفاق بیفتد این تیم به شرایط خوبش باز خواهد گشت.

سرمربی تراکتورسازی تبریز که قبل از آغاز تمرین تیمش علیرضا منصوریان را به گوشه‌ای فراخواند و برای دقایقی با او صحبت کرده بود بعد از صحبت با وی چنین اظهاراتی را در جمع خبرنگاران انجام داد و در پایان صحبت‌هایش گفت مطمئن باشید حنیف عمران‌زاده حرف‌هایی در خصوص این نفرات و 2-3 سال گذشته در استقلال دارد که به وقتش آنها را مطرح خواهد کرد.

عمران‌زاده در خصوص صحبت‌های امیر قلعه‌نویی گفت: من دیشب در صفحه اینستاگرامم مطلبی را نوشتم و نمی‌خواستم امروز صحبت کنم اما متوجه شدم عده‌ای در رسانه‌هایشان شروع به حمله به من کردند و تا قلعه‌نویی اسم من را آورد از لانه موش بیرون آمدند و سعی در برعکس کردن فضا کرده و مطالبی را در رسانه‌های منتسب به خودشان نوشتند تا من بترسم.

وی افزود: من اگر حرف‌هایم را در رسانه‌ها نزنم مطمئن باشید در کمیته اخلاق،حراست وزارت ورزش، شخص رئیس‌جمهور و هر جایی که لازم باشد آنها را مطرح می‌کنم. از شب گذشته در بعضی رسانه‌ها که خبرنگاران‌شان با آقایانی که قلعه‌نویی اشاره کرده در ارتباط هستند مطلب می‌نویسند که حنیف عمران‌زاده از فلانی می‌ترسد چون فلانی از او در تلفنش عکس و فیلم دارد.از قول من بنویسید من از هیچکس نمی‌ترسم و دوست دارم این تهدید‌های پوچ را بالاخره یک روز عملی کنند. اتفاقا من منتظر آن روز هستم تا آن روی خیلی‌ها را به مردم نشان بدهم. 

عمران‌زاده تاکید کرد: در مورد ماهیت این کارها و این اقدامات اصلا حرفی ندارم و امروز هم نمی‌خواستم مصاحبه کنم.همانطور که وقتی از استقلال جدا شدم حرفی نزدم. اگر می‌خواستم صحبت کنم فردای قرار گرفتن نامم در لیست مازاد حرف‌هایم را می‌زدم. حرف‌های فوتبالی‌ و نه غیرفوتبالی. من خواهش می‌کنم آقایان اگر از من عکس و فیلم دارند همین امروز منتشر کنند. مثل یک مرد حرف می‌زنم. دوست دارم طرفداران استقلال بدانند اگر تا امروز صحبتی نکردم دلیلش این بوده که تیم محبوبم را دوست دارم و نمی‌خواستم با حرف‌هایم خدای ناکرده دل حتی یک هوادار استقلال بلرزد اما الان و از طریق رسانه شما اعلام می‌کنم اگر آقایان بخواهند خط بدهند که دوستانشان علیه من مرتب مطلب بنویسند تمام چیزهایی که در این 3 سال از آقایان می‌دانم و دارو دسته آنها را یک بار برای همیشه رو می‌کنم تا همه متوجه شوند چرا من در این مدت حرف نزدم.ظاهرا اینکه من سرم به کار خودم است و کاری به کار کسی ندارم باعث شده این افراد دچار توهم شوند. من به امیر قلعه‌نویی گفته‌ام کی حرف می‌زنم و او به خوبی در جریان این موضوع است. من از بگم بگم خوشم نمی‌آید و همه می‌دانند به خاطر زبانم است که در فوتبال به حقم نرسیده‌ام اما اگر قرار باشد یک بار برای همیشه حرف بزنم کاری می‌کنم آقایان دور و بری هیچوقت به سمت فوتبال نیایند!

وی افزود: حرف‌هایی که من می‌خواهم بزنم و امیر قلعه‌نویی روی آن تاکید دارد همه‌اش فوتبالی است و هواداران استقلال باید بدانند چند نفر در این تیم در این چند سال چه کارهایی انجام دادند. اگر آنها از این پشت پرده‌هایی که قلعه‌نویی به آنها اشاره کرده و خیلی‌های دیگر هم آن را می‌دانند خبر داشته باشند مطمئنا این افراد را رسوا خواهد کرد. من فقط این حرف‌ها را زدم که هواداران فهیم استقلال روشن باشند که من به جز خدا از هیچ احدی واهمه ندارم و به زودی و طی همین هفته‌های آتی وقتی همه حرف‌هایم را زدم آقایان متوجه خواهند شد که من از چیزی نمی‌ترسیدم و فقط به خاطر احترام به مردم از پشت پرده‌ها حرف نزدم. باور کنید اگر من در مورد اتفاقات این دو سه سال حرف بزنم  مردم دیگر سمت این فوتبال نمی‌آیند و حالشان بد می‌شود!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017