چند ستاره در راه حضور در اکسین | روزنامه خبرورزشی
-
0
چند ستاره در راه حضور در اکسین
سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز با بیان اینکه پیشنهاداتی از تیم‌های لیگ برتری داشتم، گفت: زمانی که تغییراتی در کادر فنی تیمی صورت می‌گیرد ایده‌ها و نظرات نیز عوض می‌شود، در صدد هستیم که در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن خوب جذب کنیم.

یحیی گل‌محمدی درباره سرمربی‌گری در تیم اکسین البرز و شرایط این تیم اظهار داشت: در توافقی که با مسئولین تیم اکسین داشتم قرار بر این شد که در خدمت تیم باشم و روز قبل نخستین جلسه تمرین را برگزار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز، افزود: در تیم اکسین البرز در بحث پایه‌ها باید تلاش زیادی داشته باشیم و اینکه تیم خوبی را برای استان البرز به میدان بفرستیم.

وی درباره اینکه چرا تیم لیگ دسته یکی اکسین را برای کار انتخاب کرده است، گفت: علی‌رغم اینکه پیشنهاداتی از تیم‌های لیگ برتری داشتم موافق به همکاری نبودم؛ علاقه‌مند بودم در جایی کار کنم که شرایط پیشرفت وجود داشته باشد.

گل‌محمدی با بیان اینکه مسئولین باشگاه خواستار تیمی هستند که در آینده حرفی برای گفتن داشته باشد، افزود: احتیاج به زمان داریم؛ تیم امتیازات زیادی را از دست داده و تلاش ما این است که بازی‌های خوبی را داشته باشیم.

وی درباره صعود تیم اکسین البرز به لیگ برتر گفت: در صورت عدم صعود به لیگ برتر با برنامه‌ریزی خوب برای سال بعد با یک تیم قدرتمند وارد بازی‌های لیگ یک می‌شویم.

سرمربی اکسین البرز با تاکید بر اینکه بازیکنان خوب تیم را حفظ می‌کنیم، اظهار داشت: زمانی که تغییراتی در کادر فنی تیمی صورت می‌گیرد ایده‌ها و نظرات نیز عوض می‌شود، در صدد این هستیم که در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن خوب جذب کنیم.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۴۹ در استان اردبیل. مدافع آرام و سر به زیر و بی‌حاشیه که نامش در چند بزنگاه مهم تاریخی برای همیشه ثبت شده است. او در پرسپولیس بی‌مهری دید و رفت تا به عنوان ستاره گران برگردد. در تیم ملی نزدیک‌ترین فرد به دایی بود و در جام ملت‌ها با یک چیپ آرزوی یک ملت را برباد داد. او با یک گل به خودی ایران را تا آستانه حذف از جام جهانی برد و بعد خود در آ‌ن تورنمنت گل زد. گل‌محمدی به عنوان مربی با خاطره مهدوی‌کیا و اشک‌هایش به یاد آورده می‌شود.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017