شوک یک پرسپولیسی به نیمکت خونه به خونه | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
شوک یک پرسپولیسی به نیمکت خونه به خونه
مهرداد میناوند که در ابتدای فصل به عنوان مربی به کادرفنی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه اضافه شده بود، از این تیم جدا شد. جدایی میناوند در این مقطع حساس به کادرفنی خونه به خونه شوک وارد.

میناوند درباره تصمیمش گفته است: من امروز از تیم خونه‌به‌خونه جدا شدم و فعلاً نمی‌خواهم زیاد در این مورد صحبت کنم. اختلافی بین من و باشگاه نبود و این رفت و آمد‌ها طبیعی است. من هنوز هم تیم خونه‌به‌خونه را دوست و با تمام کادر این باشگاه رفاقت دارم. با تمام وجود آرزو می‌کنم این تیم در نیم‌فصل دوم موفق باشد و مطمئن هستم به لیگ برتر هم صعود خواهد کرد.

وی افزود: نیم‌فصل در خونه‌به‌خونه حضور داشتم و در موفقیت‌های آینده این تیم سهیم هستم. اکنون در تهران هستم و می‌خواهم تا پایان سال در دو کلاس مربیگری شرکت کنم.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ دسته یک
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۵۴ در تهران. چپ پایی که در ۱۹ سالگی مشهور و در ۲۲ سالگی در جام جهانی فیکس بازی کرد و در ۲۵ سالگی ۶۰ بازی ملی داشت، با درخشش در لیگ قهرمانان اروپا اما... میناوند از مثال‌هایی است که می‌شود از زندگیش سریال ساخت. او با صدایی خوش، ذوق تقلید و قریحه بذله‌گویی نقل هر محفلی است اما از بیماری تا شمال رفتنش شایعاتی می‌شود که هر استعدادی را به حاشیه و نابودی می‌کشاند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ دسته یک
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017