بازیکن سرشناس استقلال در لیست دوم فولاد | روزنامه خبرورزشی
-
0
بازیکن سرشناس استقلال در لیست دوم فولاد
تیم فوتبال فولاد خوزستان برای جذب بازیکن سرشناس استقلال تهران دست به کار شده است.

به گزارش خبرورزشی، بختیار رحمانی در نیم فصل دوم نمی تواند برای آبی های تهرانی بازی کند زیرا گفته می شود نامش در لیست فروش تیم قرار گرفته و باید از جمع آبی پوشان جدا شود.

این بازیکن سرشناس که با سر و صدای زیادی به استقلال پیوست و همچنین رقم قراردادش بسیار چشمگیر است، برای آینده فوتبالی خود به احتمال زیاد از تهران به یکی از شهرستان ها می رود. او که سابقه کاپیتانی تیم فوتبال فولاد خوزستان را در کارنامه دارد، با پیشنهادی از سوی قرمزپوشان اهواز مواجه شده اما یک مشکل بر سر راه بازگشتش وجود دارد.

مشکل اینجاست که فولادی ها فقط یک جای خالی در لیست خود می بینند و همان یک جای خالی را به بازگرداندن سروش رفیعی اختصاص داده اند. کشمکش بر سر بازگشت سروش پس از طی دوران خدمت سربازی به باشگاه فولاد ادامه دارد اما اگر فولادی ها نتوانند سروش را برگردانند، آن وقت با بختیار قراردادشان را امضا خواهند کرد.

سروش و بختیار، در فصل سیزدهم با کمک یکدیگر زمینه قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر با هدایت حسین فرکی را ساختند.

 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

 آقای حاشیه که با حاشیه فراوان استقلالی شد و در جمع آبی‌ها نیز حاشیه دست از سرش برنداشت! متولد ۱۳۷۰ که در ۲۳ سالگی به عنوان کاپیتان و البته پدر دو فرزند، جام قهرمانی لیگ برتر را با فولاد بالای سر برد، با شماره ۷ استقلال یک ناکام مطلق شد و در فولاد هم نتوانست این خاطرات تلخ را پاک کند...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017