مگر خسرو مدیر نقل و انتقالات است؟ | روزنامه خبرورزشی
-
0
مگر خسرو مدیر نقل و انتقالات است؟
تاریخ مثل کلاس درس است، به شرطی که از تاریخ درس بگیری وگرنه اتفاقات برای آنهایی که درس نمی‌گیرند، بارها تکرار می‌شود و درست به همین دلیل بعضی‌ها از یک سوراخ چند بار گزیده می‌شوند و تا آخر عمر انگار سر کلاس نشسته‌اند!

استقلال راهی که با سیدمهدی رحمتی رفت و به بن‌بست رسید را حالا با خسرو حیدری می‌رود! سیدرضا افتخاری می‌گوید خسرو حیدری قرار است با سجاد شهباززاده مذاکره کند. مدیرعامل استقلال پیش از این هم گفته بود خسرو با پژمان منتظری حرف زده و او گفته نمی‌تواند به استقلال بیاید! مگر خسرو حیدری مسئول نقل و انتقالات استقلال است؟ مگر استقلال مسئول نقل و انتقالات ندارد؟ کجای دنیا بازیکن به نمایندگی از مدیران باشگاه با گزینه‌های خرید سرمربی حرف می‌زند که حالا سیدرضا افتخاری خیلی شفاف و رسمی می‌گوید خسرو حیدری از طرف من با سجاد شهباززاده صحبت کرد؟ استقلال اگر به مسئول قبلی نقل و انتقالات خود شک دارد، راهش این نیست که وظیفه او را به یک بازیکن بسپارد. استقلال مگر در فصل نقل و انتقالات کم از انتشار شایعه مذاکره رحمتی با بختیار رحمانی و از پخش عکس دو نفره رحمتی و بختیار لطمه خورد که حالا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی دوست دارد این بار از مذاکره خسرو حیدری و شهباززاده لطمه بخورد؟! خسرو حیدری بازیکن خوبی است، آدم بااخلاق و موجهی هم هست، استقلالی‌ها هم دوستش دارند اما هیچ‌یک از این معیارها به این مفهوم نیست که خسرو حیدری می‌تواند با حفظ سمت، مسئول نقل و انتقالات استقلال هم باشد... چرا مرزها و محدوده‌ها در استقلال برداشته می‌شود؟ چرا استقلال از یک سوراخ چند بار نیش می‌خورد؟! یعنی مذاکره کردن و جذب بازیکن آن قدر پیش‌پا افتاده است که می‌توان به یک بازیکن گفت با رفقایت صحبت کن و آنها را به تیم بیاور؟! به نظر شما اگر امروز از بازیکنی بخواهیم به نمایندگی از باشگاه با گزینه‌های خرید سرمربی مذاکره کند، فردا می‌توانیم از او بخواهیم به مسائلی که به حیطه اختیار یک بازیکن مربوط نیست، ورود نکند و دنبال دخالت در امور مدیریتی نباشد؟ سیدرضا افتخاری که می‌گوید رحمتی باید رفتار خود را تغییر بدهد چرا خودش دنبال تغییر دادن رفتار خسرو حیدری است؟

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۶۲ که روز و ماه تولدش هم با آرش برهانی یکی است اما تابستان ۹۵ علیرضا منصوریان با او قرارداد بلندمدت بست و آرش را رد کرد! حیدری در لیگ شانزدهم نیز به روال سال‌های دیگر اصلی‌ترین امید استقلال برای گلسازی ماند، اگرچه پیراهن تیم ملی را از دست داد.

-

کاپیتان اول استقلال که با شناسنامه متولد ۱۳۵۹ تابستان ۹۵ عادت‌شکنی کرد و به جای یک سال، قراردادی ۳ ساله با آبی‌ها بست. گران‌ترین بازیکن و باثبات‌ترین گلر ایران در لیگ شانزدهم بر خلاف یک دهه پیشین از فرم ایده‌آل فاصله گرفت.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017