پرسپولیس نامه هم نزده چطور بازیکن می خواهد | روزنامه خبرورزشی
-
0
پرسپولیس نامه هم نزده چطور بازیکن می خواهد
سپیدرود یکی از تیم‌های مهم فوتبال ماست؛ تیمی که قهرمان نیم‌فصل لیگ آزادگان شده و همه می‌گویند اگر از سپیدرود حمایت کنند ‌که انصافاً رشتی‌های فوتبال‌دوست و آنهایی که دل‌شان نه برای پول فوتبال که بابت خود فوتبال می‌سوزد، همه کار کرده‌اند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی،  فوتبال گیلان به زودی صاحب یک نماینده در لیگ برتر خواهد شد. یکی از بازیکنان سپیدرود به نام شایان مصلح از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دارد.

برانکو این بازیکن را می‌خواهد که در این رابطه دیدگاه علی بهارمست سرپرست سپیدرود و معاون عمرانی شهرداری رشت را جویا شدیم‌؛ «نه تنها شایان مصلح که اغلب بازیکنان سپیدرود از بیشتر تیم‌ها پیشنهاد دارند. در مورد شایان نیز پرسپولیس هنوز نامه رسمی به ما نزده‌ و در این قضیه باید هم مصالح بازیکن و هم منافع باشگاه را در نظر بگیریم. پس هیچ چیز قطعی نیست. ضمن اینکه همه بازیکنان دوست دارند تا لحظه آخر برای صعود تیم تلاش کنند و خوشبختانه از این نظر تیم متحدی داریم.»

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017