پیروزی دراماتیک تراکتور در خانه متخصص جام حذفی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت 14:46
کد مطلب: 105542

ذوب آهن ۲ – تراکتورسازی ۳؛ نمایش انتحاری تراکتور ناکامی اصفهانی ها را تکمیل کرد
پیروزی دراماتیک تراکتور در خانه متخصص جام حذفی
0
comment0
sharing

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با غلبه بر ذوب‌آهن اصفهان در مجموع ۱۲۰ دقیقه وقت‌های قانونی و اضافه راهی فینال جام حذفی شد.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور، تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 14:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که شاگردان امیر قلعه‌نویی در مجموع 120 دقیقه با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را شکست دادند تا به فینال صعود کنند.

شاگردان مجتبی حسینی با گل دقیقه 43 احسان پهلوان تا اواخر بازی پیش بودند، اما فرزاد حاتمی در هشتادونهمین دقیقه بازی، گل تساوی تراکتورسازی را به ثمر رساند تا این دیدار به وقت‌های اضافه کشیده شود. شاگردان امیر قلعه‌نویی که روحیه گرفته بودند، در دقیقه 92 توسط محمد ابراهیمی به گل رسیدند تا همه چیز به سود تراکتورسازی پیش برود. در ادامه ذوبی‌ها با گل جری بنسون از روی ضربه پنالتی بازی را به تساوی کشاند، اما محمد نوری در دقیقه 122 گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند.

حسین زرگر داور این دیدار مرتضی تبریزی مهاجم ذوب‌آهن را دقیقه 70 با دادن کارت زرد دوم از زمین اخراج کرد. همچنین کرار جاسم، هافبک عراقی تراکتورسازی به علت اینکه برای بیرون رفتن از زمین وقت تلف کرد، از داور کارت زرد گرفت و اعتراض او روی نیمکت باعث شد تا داور با دادن دومین کارت، این بازیکن را از روی نیمکت اخراج کند.

تراکتورسازی در فینال حریف نفت تهرانی شد که روز گذشته یا یک گل سپاهان را شکست داده بود. دیدار فینال جام حذفی بیست‌ویکم اردیبهشت‌ماه سال آینده در ورزشگاه اروند خرمشهر برگزار می‌شود.

مرحله نیمه نهایی جام حذفی، شنبه 11/10/95، ساعت 14:30، ورزشگاه فولادشهر
داور: حسین زرگر         کمک ها: بابک داوری، هادی طوسی

ذوب آهن: 

رشید مظاهری، وحید محمدزاده، حجت حق وردی، محمد نژادمهدی، مهران درخشان مهر، دانیال اسماعیلی فر،محمد رضا حسینی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده، مرتضی تبریزی
سرمربی: سیدمجتبی حسینی

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری ، خالد شفیعی ، هادی محمدی ، محمد ایرانپوریان ، محمدرضا مهدی زاده ، مهدی کیانی ، محمد نوری ، کرار جاسم محمد ، محمد ابراهیمی ، سروش رفیعی ، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی 

دقایق حساس:


دقیقه 5 – حرکت سریع ذوبی ها با هنرنمایی پهلوان ادامه یافت اما ضربه این بازیکن از زاویه دیرک دروازه تراکتورسازان را به لرزه درآورد و مرتضی تبریزی نیز در ریباند موفق نشد از این فرصت فوق العاده استفاده کند.

 

دقیقه 24 – حرکت ایرانپوریان از جناح راست تراکتوری ها با ارسال این بازیکن روی دروازه ذوبی ها ایجاد خطر کرد اما ضربه کرار جاسم دقت کافی را برای باز کردن دروازه میزبان نداشت.

 

دقیقه 42 – پس از دقایق زیادی بالاخره یکی از تیم ها روی دروازه دیگری اجاد خطر کرد، ارسال تراکتوری ها روی ذوب آهن چیزی تا بازکردن دروازه ذوبی ها باقی نمانده بود اما این توپ راهی بیرون از زمین شد.

 

(دقیقه 44، احسان پهلوان): یک بار دیگر احسان پهلوان توانست برای تیمش بدرخشد، پس از گلزنی به پرسپولیسی ها، این بار او شوت سنگین خود را روانه دروازه تراکتوری ها کرد و توانست به زیبایی اولین گل بازی را به ثمر رساند.

 

دقیقه 46 – اولین موقعیت نیمه دوم از آن تراکتورسازان بود، حرکت جاسم کرار و ضربه وی به سمت دروازه ذوبی ها خطرساز شد اما این ضربه راهی کرنر شد.


دقیقه 51 – حمله دیگری از تراکتورسازان بازهم با ضربه کرار دروازه مظاهری را تهدید کرد اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 55 – ضربه ایستگاهی تبریزی ها توسط هافبک عراقی این تیم نواخته شد و با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60 – محمدرضا حسینی با حرکتی انفجاری و دیدنی از شکاف بین مدافعان تراکتورسازی به خوبی استفاده کرد و توانست به محوطه جریمه تراکتوری ها برسد اما درست زمانی که باید ضربه خود را به سمت دروازه حریف می زد با پاس به گل قصد صاحب توپ کردن دیگر مهاجمان تیمش را داشت که این فرصت از دست رفت.


دقیقه 67 – حرکت محمد ابراهیمی گوشه محوطه جریمه ذوبی ها موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته به بیرون رفت.

 

دقیقه 81 – در حالیکه تنها 10 دقیقه تا پایان دیدار باقی مانده است پاس عالی جاسم به ایرانپوریان رسید اما ضربه مدافع راست تراکتوری ها با واکنش دیدنی رشید مظاهری به کرنر رفت.


دقیقه 81 – ارسال کرنر تراکتوری ها با ضربه بنگر دروازه ذوبی ها را به شدت تهدید کرد اما این توپ نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.


دقیقه 83 – ضربه محکم و سرکش کیانی چیزی نمانده بود تا تبریزی ها را صاحب گل کند اما شوت دیدنی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 86 – شوت سرکش ابراهیمی با سوپر سیو رشید مظاهری راهی کرنر شد، این دومین حرکت استثنایی این دروازه بان در دقایق اخیر بود که باعث نجات دروازه ذوبی ها شد

 

 (دقیقه 89، فرزاد حاتمی) : تراکتوری ها پس از هجوم بی وقفه خود در دقایق پایانی در نهایت توانستند بازی را به تساوی بکشند، ارسال ایرانپوریان با ضربه سر حاتمی تیر خلاص را به ذوبی ها زد و دروازه این تیم را باز کرد.

 

دقیقه 3 + 90 – ارسال مهدی پور با واکنش دیدنی اخباری راهی کرنر شد.

دقیقه 3 + 90 – کرنر ذوبی ها به اسماعیلی فر رسید اما این بازیکن نتوانست به خوبی از این فرصت استفاده کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017