عکس| پایان خوش یا تلخ، قلعه نویی به چه می اندیشد؟ | روزنامه خبرورزشی
-
0
عکس| پایان خوش یا تلخ، قلعه نویی به چه می اندیشد؟
امیر قلعه نویی به موقعیت مورد نظرش در این فصل نزدیک شده است.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، در لیگ برتر او نیمی از راه را به همراه تراکتور پیش رفته در حالی که به عنوان یکی از دو مدعی قهرمانی مطرح بوده است.

اما دیگر عملیات مهم برای قلعه نویی در این فصل جام حذفی است که او حالا شانس این را دارد به همراه تراکتور در آن فینالیست شود.

مهم ترین دغدغه فکری قلعه نویی حضور در فینال جام حذفی است که می تواند با توجه به رتبه احتمالی آنها در لیگ در پایان فصل حضورشان در آسیا را تضمین کند. آیا امروز پایان خوشی برای قلعه نویی خواهد داشت و یا روزی تلخ را به همراه تراکتور تجربه خواهد کرد؟

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.

-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.


-

متولد ۱۳۴۲ در تهران. این هافبک ۱۶۵ سانتی‌متری که لقب ژنرال را از آبی‌دوستان گرفت، بخش بزرگی از تاریخ حواشی را در فوتبال ایران بنام خود سند زده است. از اتهام همیشگی دست‌های پشت پرده و کثرت افتخاراتش تا جنجال‌های رسانه‌ای و شکایت با رسانه‌ها، مایلی‌کهن، فدراسیون و حتی دولت احمدی‌نژاد و مدیران سپاهان. حتی ادبیات قلعه‌نویی، پسرش، عروسی دخترش، دوستان و بادیگاردهای همراهش، همه و همه صندوقچه اسرار فوتبالند مثل دربی معروف و دعوا با محرمی یا اختلاف با حجازی...

-

محبوب ترین تیم ونام ورزشی در میان آذری زبانان ایران...  تراکتور پرشورترین هواداران را دارد که وقتی پس از دوری هشت ساله دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگشت ، بدعت گزار زیبایی های بسیاری شدند.شعار  « عیبی یوخ  » یادگار ورزشگاه یادگار امام تبریز برای فوتبال ماست...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017