اخباری: شیطنت کردند، قلعه‌نویی مشکل را حل کرد | روزنامه خبرورزشی
-
0
اخباری: شیطنت کردند، قلعه‌نویی مشکل را حل کرد
دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برخی‌ها خارج از باشگاه شیطنت‌هایی کردند، اما سرمربی تیم آن را حل کرد.

محمدرضا اخباری در خصوص برتری سه بر دو تراکتورسازی تبریز مقابل ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن با وجود اینکه 100 نفره شده بود، بازی خوبی انجام داد و به آنها تبریک می‌گویم. با این حال بازی را به سود خودمان تمام کردیم و راهی فینال شدیم.

وی در مورد گلی که از احسان پهلوان دریافت کرد، گفت: احسان دوست و همبازی قدیمی من است. توپ او به تیر دروازه برخورد کرد، اما از شانس من در ادامه وارد دروازه شد.

دروازه‌بان تراکتورسازی در خصوص عملکرد رشید مظاهری درون دروازه ذوب‌آهن تصریح کرد: رشید در این بازی عملکرد خوبی داشت و به او تبریک می‌گویم. برای مظاهری آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این روند را ادامه دهد.

اخباری درباره شایعاتی که در رابطه با مذاکره تراکتورسازی با علیرضا حقیقی مطرح شده بود، گفت: شیطنت‌هایی خارج از باشگاه شد و برخی‌ها دنبال برهم زدن جو تیم بودند که سرمربی ما این مشکل را حل کرد. علاوه بر من، در پست‌های دیگر هم این شیطنت‌ها شد، اما قلعه‌نویی این مشکل را برطرف کرد.

وی در مورد اینکه نامش در لیست تیم ملی قرار گرفته است، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که باز هم به تیم ملی دعوت شدم.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.

-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.


-

محبوب ترین تیم ونام ورزشی در میان آذری زبانان ایران...  تراکتور پرشورترین هواداران را دارد که وقتی پس از دوری هشت ساله دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگشت ، بدعت گزار زیبایی های بسیاری شدند.شعار  « عیبی یوخ  » یادگار ورزشگاه یادگار امام تبریز برای فوتبال ماست...

-

متولد ۱۳۷۱ در اصفهان. دروازه‌بان آینده‌دار فوتبال ایران که بر سر انتقالش از سایپا به تراکتورسازی در تابستان ۱۳۹۴ جنجالی بزرگ درست شد. «کارآگاه گجت» لیگ ایران خیلی سریع در سطح اول فوتبال باشگاهی رشد کرد و به تیم‌های ملی رسید، به همین دلیل هنوز پولی از فوتبال نگرفته و با خرج والدینش زندگی می‌کند!


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017