بنگر: کرار ناموس ندارد و دیگران دارند؟! | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
بنگر: کرار ناموس ندارد و دیگران دارند؟!
مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از هواداران ذوب‌آهن که به هم‌تیمی عراقی او توهین کردند، انتقاد کرد.

محسن بنگر در خصوص پیروزی تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و فینالیست شدن تیمش گفت: بازی خوبی بود و به نظرم تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده بودند از تماشای بازی لذت بردند.

وی درباره اینکه تراکتورسازی به سختی موفق به شکست ذوب‌آهن شد، اظهار داشت: ذوب‌آهن تیم خوبی است و ما در لیگ هم به سختی آنها را شکست دادیم. اکنون به پیروزی رسیدیم و ما و هواداران‌مان خوشحالیم. یکی دو روز از برد این بازی خوشحالی می‌کنیم و بعد خودمان را برای بازی با استقلال خوزستان آماده خواهیم کرد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد صحنه پنالتی ذوب‌آهن گفت: من آن صحنه را ندیدم و پشتم به توپ بود. بهتر است از هادی محمدی در این خصوص سؤال کنید، چون من ندیدم چه اتفاقی افتاد.

بنگر در خصوص فحاشی هواداران به کرار جاسم گفت: هواداران بی‌ادبی کردند و فحش‌های ناموسی دادند! ما فارسی می‌فهمیم و شنیدیم که چه ناسزاهایی گفتند.

مدافع تراکتورسازی پس از خنده یکی از خبرنگاران حاضر در میکسدزون ادامه داد: این اتفاقات خنده ندارد! هواداران فحش ناموس می‌دهند. این چه رفتاری است؟ کرار ناموس ندارد و دیگران ناموس دارند؟! این کارها بسیار زشت است.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
جام حذفی
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.

-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.


-

متولد ۱۳۵۸ در نوشهر. مدافع ۱۹۰ سانتی‌متری مازندرانی که تنها یک فصل بازی در تیم ضعیف برایش کافی بود تا خود را به ابرقدرت‌های فوتبال ایران تحمیل کند. بنگر ۸ فصل در سپاهان و ۴ فصل در پرسپولیس همیشه جزو بهترین مدافعان لیگ حرفه‌ای بود که هرگز در سطح ملی نتوانست صاحب جایگاهی ثابت شود.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017