بنگر: کرار ناموس ندارد و دیگران دارند؟! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت 18:20
کد مطلب: 105581

بنگر: کرار ناموس ندارد و دیگران دارند؟!
0
comment0
sharing

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از هواداران ذوب‌آهن که به هم‌تیمی عراقی او توهین کردند، انتقاد کرد.

محسن بنگر در خصوص پیروزی تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و فینالیست شدن تیمش گفت: بازی خوبی بود و به نظرم تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده بودند از تماشای بازی لذت بردند.

وی درباره اینکه تراکتورسازی به سختی موفق به شکست ذوب‌آهن شد، اظهار داشت: ذوب‌آهن تیم خوبی است و ما در لیگ هم به سختی آنها را شکست دادیم. اکنون به پیروزی رسیدیم و ما و هواداران‌مان خوشحالیم. یکی دو روز از برد این بازی خوشحالی می‌کنیم و بعد خودمان را برای بازی با استقلال خوزستان آماده خواهیم کرد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد صحنه پنالتی ذوب‌آهن گفت: من آن صحنه را ندیدم و پشتم به توپ بود. بهتر است از هادی محمدی در این خصوص سؤال کنید، چون من ندیدم چه اتفاقی افتاد.

بنگر در خصوص فحاشی هواداران به کرار جاسم گفت: هواداران بی‌ادبی کردند و فحش‌های ناموسی دادند! ما فارسی می‌فهمیم و شنیدیم که چه ناسزاهایی گفتند.

مدافع تراکتورسازی پس از خنده یکی از خبرنگاران حاضر در میکسدزون ادامه داد: این اتفاقات خنده ندارد! هواداران فحش ناموس می‌دهند. این چه رفتاری است؟ کرار ناموس ندارد و دیگران ناموس دارند؟! این کارها بسیار زشت است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017