دایی یا قلعه نویی؛ کدام شان تاریخ ساز می شوند؟ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب جام حذفی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:58
کد مطلب: 105647

دایی یا قلعه نویی؛ کدام شان تاریخ ساز می شوند؟
0
comment0
sharing

دو سرمربی سرشناس فوتبال کشورمان به مرحله نهایی جام حذفی این فصل رسیدند.

 
به گزارش خبرورزشی، علی دایی با تیم نصفه و نیمه اش که پر از محروم و مصدوم بود، دست به کار بزرگی زد و از سد سپاهان در اصفهان گذشت آن هم در یک بازی پر سر و صدا تا به فینال برسد. حالا در فینال باید به مصاف تراکتورسازی تبریز برود. 
تراکتوری ها نیز کار بزرگی پیش رو داشتند که با سربلندی از این آزمون بیرون آمدند. آنها موفق شدند ذوب آهن مدافع دو دوره قهرمانی پیاپی را در اصفهان شکست دهند. با این حساب جدال نهایی جام حذفی میان تراکتورسازی و سپاهان برگزار می شود. 
مهم تر از آن، تقابل اصلی بین علی دایی است و امیر قلعه نویی. دایی در جام حذفی دارای دو عنوان قهرمانی با تیم فوتبال پرسپولیس است و امیر قلعه نویی نیز انواع و اقسام قهرمانی ها را در کارنامه خود دارد. دایی یکبار دیگر قهرمان حذفی شود، هت تریک خواهد کرد و قلعه نویی می تواند با قهرمانی در این جام، اولین کاپ خود را به هواداران تراکتورسازی هدیه دهد. 
از حالا تا روز برگزاری فینال جام حذفی زمان بسیار زیادی مانده اما به نظر شما کدام شان تاریخ ساز خواهند شد؛ علی دایی یا امیر قلعه نویی؟
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017