بازی با السد، حالا چرا ساعت 19؟ | روزنامه خبرورزشی
-
0
بازی با السد، حالا چرا ساعت 19؟
براساس برنامه اعلام شده، استقلالی‌ها باید ساعت 19 روز نوزدهم بهمن مقابل السد قطر صف‌آرایی کرده و با پیروزی مقابل این تیم راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، برگزاری مسابقه در ساعات آغازین شب تا حدی سؤال برانگیز است اما ظاهراً خود استقلالی‌ها به طور جدی موافق این ساعت بوده‌اند. یکی از مدیران باشگاه استقلال در این رابطه به خبرورزشی گفت: براساس قانون، انتخاب ساعت بازی به غیر از دیدارهایی که باید همزمان برگزار شود با میزبان است به همین خاطر ما ساعت 7 شب را برگزیدیم و به کنفدراسیون هم اعلام کردیم خوشبختانه آنها هم با نظرمان موافقت کردند.

دلیل اصلی انتخاب ساعت فوق آن بود که با توجه به برگزاری بازی در زمستان بدون شک سرمای هوا قطری‌ها را آزار خواهد داد که امتیاز بزرگی برایمان محسوب می‌شود. از سوی دیگر وقتی مسابقه در آن ساعت شروع شود، حداکثر استفاده از ظرفیت حضور تماشاگران خواهد شد و قطعاً استادیوم تا حد بسیار زیادی مملو از جمعیت می‌شود. بنابراین بدیهی بود که از ظرفیت میزبانی به بهترین شکل ممکن است.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ قهرمانان آسیا
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017