برگزاری نشست مدیران ۶ باشگاه در خصوص لیگ قهرمانان | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ قهرمانان آسیا
آرشیو


یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 18:44
کد مطلب: 105715

برگزاری نشست مدیران ۶ باشگاه در خصوص لیگ قهرمانان
0
comment0
sharing

جلسه هم اندیشی مدیران عامل ۶ باشگاه لیگ برتری با سرپرست سازمان لیگ و کمیته صدور مجوز حرفه ای روز دوشنبه فردا برگزار می شود.

 جلسه هم‌اندیشی مدیران‌عامل باشگاه‌های  ذوب‌آهن، پرسپولیس، استقلال خوزستان، فولاد خوزستان، گسترش فولاد تبریز و استقلال با حیدر بهاروند، سرپرست سازمان لیگ و سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فردا (دوشنبه) در سازمان لیگ برگزار می‌شود.

در این نشست نماینده مدیریت مجوز حرفه‌ای شش باشگاه نیز حضور خواهند داشت و در مورد هماهنگی‌های لازم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و ارائه اطلاعات تکمیلی به کنفدراسیون فوتبال آسیا بحث و گفت‌وگو خواهد شد.

همچنین جلسه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ دسته اول با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ روز سه‌شنبه 15 دی‌ماه برگزار می‌شود. این برنامه  در سالن کنفرانس آکادمی فوتبال برگزار می‌شود. در این نشست در مورد الزامات صدور مجوز ملی برای فصل آینده بحث و تبادل نظر خواهد شد.

مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای  در مورد این جلسه اظهار داشت: طبق الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه‌های لیگ دسته اول هم باید در گام اول مجوز ملی دریافت کنند. باشگاه‌هایی که تا اردیبهشت سال آینده نتوانند مجوز ملی را بگیرند، طبیعی است که امکان دریافت مجوز حرفه‌ای را هم نخواهند داشت و دریافت مجوز ملی پیش نیاز دریافت مجوز حرفه‌ای است.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017