حمله بی سابقه به افتخاری: بعد از فوتسال استقلال را هم نابود می کند | روزنامه خبرورزشی
-
0
حمله بی سابقه به افتخاری: بعد از فوتسال استقلال را هم نابود می کند
سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال می گوید که افتخاری بعد از نابودی فوتسال به سراغ استقلال رفته است.

حسین شمس سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال که این روزها با دانشگاه آزاد در لیگ برتر فوتسال حضور دارد، درباره شرایط فوتسال و نحوه مدیریت افتخاری صحبتهای جالبی را مطرح می کند.

شمس با انتقاد از افتخاری و شرایط فوتسال ایران، گفت: هیچ کسی دلش برای فوتسال نمی سوزد. پیشکسوتان همگی در خانه خودشان مشغول حل کردن جدول هستند و به این رشته اهمیتی نمی دهند از طرفی یک آقا هم با هفتاد سال سن دو تا مسئولیت برعهده گرفته و به هیچ کدام از آنها هم نمی رسد.

حملات شمس به افتخاری با اشاره به شرایط بد استقلال اینگونه ادامه یافت: متاسفانه افتخاری فوتسال را که به نابودی کشاند و حالا نوبت به استقلال رسیده است. استقلال تاکنون سابقه نداشته که در نیم فصل اول این نتایج ضعیف را کسب کند اما مدیریت افتخاری باعث شد استقلال هم جام حدفی را از دست بدهد و هم در نیم فصل در رده هفتم قرار بگیرد.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
اردشير
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ۱:۵۲:۲۶
درؤد بر تو آقاي شمس بر اساس ضربالمثل معروف رنگ خساره خبر إز درون. دارد اين آدمها را كي وكيل فوتبال ايران كرده تا آن را نابود كنند
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۳۱ که از مدیرکلی تربیت‌بدنی استان تهران تا دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرپرستی تیم ملی، سازمان لیگ و کمیته فوتسال در کارنامه مدیریتی او طی دهه‌های ۷۰، ۸۰ و ۹۰ شمسی به چشم می‌خورد. شهریور ۱۳۹۵ افتخاری مدیریت باشگاهی را نیز با استقلال تهران تجربه کرد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017