تشت تعطیلی استقلال در اهواز | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت


موضوعات:
-

جام حذفی پس از لیگ، دومین و مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی در هر کشور است. جام حذفی اولین تورنمنت به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی در دنیاست که در انگلستان از نیمه قرن نوزدهم راه افتاد.

جام حذفی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:59
کد مطلب: 105777

شاهکار تراکتور در فولادشهر
تشت تعطیلی استقلال در اهواز
0
comment0
sharing

درباره بازی ذوب‌آهن- تراکتورسازی، حالا چه نظری دارید؟ درباره فوتبالی که ارائه شد، چه می‌گویید؟ تراکتور چگونه بازی کرد که ورزشگاه فولادشهر را میخکوب کرده بود؟ ذوب‌آهن با کدام ترتیب 90 دقیقه و 120 دقیقه همشهریانش را غرق لذت کرد؟

به درستی و صحت فرمول «برنده- برنده» یک بار دیگر آن هم از نوع بهترش و از نوع برتر و عالی‌ترش پی بردید؟

ذوب‌آهن را قابل تحسین دیدید؟ تراکتور را چطور؟ آیا بازی‌اش هیچ کم و کسری داشت؟

اینک تراکتور وارد حلقه فینال شده است؛ آیا بسیار محتمل نبود که این فرصت نصیب ذوب‌آهن شود؟

مردان امیر قلعه‌نویی از ساعت 18 روز شنبه، برای آغاز مسابقه پایانی جام حذفی، روزشماری می‌کنند، آیا تا دقیقه 120 بازی، جای ذوب‌آهن و تراکتور نمی‌توانست عوض شود؟

بازی پرحادثه عصر شنبه را چطور دیدید؟ از این فوتبال چقدر سیراب شدید؟

نمایش بی‌نظیر ماقبل نهایی جام حذفی، یک جا هم کم داشت! یک مورد هم کم داشت! روی سکوها! در میان تماشاگران! آنجا که خالی بود! جایی که ورزشگاه فولادشهر به خلوتی می‌زد!

حالا چه نظری دارید؟ هنوز هم بر باور غلط خود باورمندید؟ هنوز هم بازی زیبا و کوشش خوب و تلاش نیکو را، پربها و قیمتی نمی‌دانید؟ هنوز هم به نادرستی، بلکه به غلط تصور می‌کنید به فوتبال قشنگ امتیاز نمی‌دهند؟

پس حکایت جام حذفی و حذف تیم‌های اصفهانی، آن هم در نقش جهان (سپاهان توسط نفت تهران) و فولادشهر (ذوب‌آهن به دست تراکتور) چگونه قابل بازگویی و بازخوانی می‌شود؟!

حتی درباره بازی نفت تهران- استقلال و سپس سپاهان- استقلال «حکم بازی خوب» قابل راندن است! دو بازی بی‌بازنده! دو بازی که هر دو سوی بازی‌ها، گردن‌فرازی کردند، دو بازی که هر دو سر بازی؛ سر خود را بالا گرفتند!

آری آقایان! در فوتبال ایران، در فوتبال ایرانی هم بهترین و بیشترین بها را به فوتبال خوب می‌دهند! تراکتور شامل همین قاعده است!‌ نفت هم! ذوب هم! سپاهان نیز!این‌چنین است که دیگر کسی به بیگانه‌پرستی متهم نمی‌شود! دیگر موی بور، ارزش به حساب نمی‌آید و دیگر خبری از دست‌های پشت پرده و سایر موهومات نیست!

همه چیز پاک است! ‌همه چیز پاکیزه است و همه چیز معلول کوشش و توان بالفعل کوشندگان است!

یک تیم خوب پارچه- پارچه می‌شود!

یک تیم قهرمان، هم به گناه قهرمانی‌اش و هم به واسطه بی‌دست و پایی مدیرانش و بی‌خیالی و «علی بی‌غم» بودن مدیران شهری و استانی‌اش، متلاشی بود، متلاشی‌تر می‌شود!

استقلال خوزستان- نیمه آبی فوتبال اهواز و خوزستان- در حال غارت شدن است!دایه‌های مهربان‌تر از مادر، استقلال خوزستان را دوست ندارند! دایه‌های مهربان‌تر از مادر، استقلال خوزستان را «داغان» می‌خواهند!

نیمه اول فوتبال اهواز، به سرنوشت کلوپ‌ شنا، شاهین، نیرو، گمرک، جنوب و پاس اهواز دچار می‌شود! تشت تعطیل به صدا درآمده است!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017