نفر اول فوتبال ایران از اقدام کارلوس کی روش با خبر بود | روزنامه خبرورزشی
-
0
نفر اول فوتبال ایران از اقدام کارلوس کی روش با خبر بود
اظهارات مهدی تاج نشان می دهد او پیش از تصمیم کارلوس کی روش در ترخیص بازیکنان پرسپولیس از این موضوع مطلع بوده است.

به گزارش خبرورزشی، سرمربی تیم ملی در حالی روز گذشته اقدام به ترخیص پرسپولیسی ها کرده بود که فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج در این اقدام با سرمربی تیم ملی هماهنگ بوده اند.

تاج با اشاره به حرکت سرمربی تیم ملی گفته است: از آنجایی که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن است و نتایج آتی برعهده کی روش است ما ملی پوشان پرسپولیس را به ایران برگردانیم تا آسیبی از تیم ملی نبینند و البته نتایج بعدی هم به گردن خودشان باشد. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.

-

متولد ۱۳۳۸ اصفهان. خیلی‌ها او را با رضا تاج که در دهه ۶۰ کاپیتان تیم منتخب اصفهان و باشگاه‌های این شهر بود اشتباه می‌گیرند ولی مهدی تاج هم قبل از انقلاب فوتبالیستی سطح بالا بود که پس از پیروزی انقلاب حضور در جبهه‌ها و عرصه مسئولیت را به فوتبال ترجیح داد. او از معمارات فوتبال حرفه‌ای است و همیشه متهم به جانبداری پشت پرده از تیم‌های اصفهانی.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017