آقای طاهری جام جهانی را از دست ندهیم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:56
کد مطلب: 106090

واکاوی آنچه در جلسه ملی پوشان با سرپرست پرسپولیس گذشت
آقای طاهری جام جهانی را از دست ندهیم
0
comment1
sharing

لابد می‌دانید در پی انتقادات اخیر برانکو از کارلوس کی‌روش در برنامه تلویزیونی 90، سرمربی تیم ملی 7 بازیکن پرسپولیس را از اردوی امارات به تهران برگرداند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، یک روز پس از این اتفاق (بخوانید دیروز) ملی‌پوشان دیپورتی پرسپولیس به جای تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی راهی دفتر علی‌اکبر طاهری شدند تا با سرپرست باشگاه و دو عضو دیگر هیأت مدیره این تیم نشستی پیرامون اتفاقات اخیر داشته باشند. آنچه قبل و حین این جلسه گذشت در گزارش زیر از نظرتان می‌گذرد.

ترس از  مصدوم کردن سایر بازیکنان پرسپولیس!

شنیدیم این ملاقات با تدبیر مسئولان باشگاه پرسپولیس بوده است. از آنجایی که بازیکنان پرسپولیس به شکل بدی از امارات دیپورت شدند بنابراین ممکن بود عصبانی و خشمگین سر تمرین حاضر شده و باعث مصدومیت سایر همبازیان خود شوند. یک تکل خشن یا برخوردی فیزیکی احتمال داشت تمرین دیروز سرخپوشان را به جنجال بکشد و علی‌اکبر طاهری برای پیشگیری تصمیم درستی گرفت و ملی‌پوشان دیپورتی را احضار کرد تا هم به حرف‌های آنان گوش کرده و هم بازیکنان را آرام کند.

سیدجلال نماینده بازیکنان شد

با توجه به اینکه سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس و بزرگتر از  سایر ملی‌پوشان این تیم است بنابراین در نقش نماینده 7 بازیکن دیپورتی ظاهر شد. ملی‌پوشان دیپورتی که اغلب همراه با علیرضا بیرانوند به دفتر باشگاه پرسپولیس رفته بودند تصمیم گرفتند حرف‌ها را یکی کنند تا سیدجلال آنها را مطرح کند!

جام جهانی هر 4 سال یک‌بار برگزار می‌شود آقای طاهری!

سیدجلال و 6 ملی‌پوش دیگر همگی ناراحت و پکر بودند. رامین رضاییان و مهدی طارمی رفقای صمیمی کمی صحبت کردند. وحید امیری و علیرضا بیرانوند مثل کمال‌ کامیابی‌نیا ساکت بودند. محمد انصاری هم در طول این جلسه آرام و ساکت نشسته بود اما حرف همه یکی بود: «آقای طاهری جام جهانی هر 4 سال یک‌بار برگزار می‌شود. ما این همه زحمت کشیدیم تا به پیراهن مقدس تیم ملی برسیم. حاصل سال‌ها تلاش و زحمات ما شده تیم ملی و جام جهانی روسیه که ممکن است با این شرایط و حواشی  آن را از دست بدهیم. این وسط چه کسی به فکر ماست؟!»

حاشیه را به من بسپارید!

ابتدا جعفر کاشانی بزرگتر جمع توصیه‌هایی داشت و گرشاسبی دیگر عضو هیأت مدیره هم با ملی‌پوشان پرسپولیس ابراز همدردی کرد. در ادامه علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس سیدجلال و سایر ملی‌پوشان دیپورتی را خطاب قرار داد و گفت: «نگران هیچ چیز نباشید و جمع کردن حاشیه‌ها را به من بسپارید! با مهدی تاج رئیس فدراسیون جلسه‌ای دارم و تمام مسائل را مطرح می‌کنم شما هم از فردا به تمرین پرسپولیس برگردید و با قدرت کار خود را دنبال کنید. نگران چیزی هم نباشید!»

سیدجلال حسینی: نیم‌فصل قهرمان شدیم ولیگ قهرمانان آسیا هم هست

بار دیگر سیدجلال حسینی به حرف آمد و گفت:«بله آقای طاهری، من هم این حرف را قبول دارم. پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شده و شانس بالایی هم برای قهرمانی در پایان فصل داریم. دوست هم داریم همگی با فکری آسوده و تمام قدرت سر تمرین حاضر شویم و همین کار را هم انجام خواهیم داد. هدف ما کمک به پرسپولیس و خدمت به تیم ملی است و باید این مسائل حاشیه‌ای هر چه زودتر تمام شود تا ما هم به آرامش برسیم...»

تماس از دفتر تاج وسط جلسه پرسپولیسی‌ها!

در حالی که طاهری مجدداً مشغول دلداری دادن به 7 بازیکن ملی‌پوش خود بود، ناگهان از دفتر رئیس فدراسیون تماس گرفتند: «آقای تاج جلسه‌ای فوری دارند و اگر می‌توانید زودتر تشریف بیاورید فدراسیون آقای طاهری!» سرپرست باشگاه پرسپولیس هم به 7 ملی‌پوش دیپورتی خود اطمینان خاطر می‌دهد که همین الان می‌رود و با رئیس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برگزار می‌کند تا این مشکل هر چه زودتر مرتفع شود.

همه رفتند به جز محمد انصاری!

پس از ترک جلسه توسط علی‌اکبر طاهری همه ملی‌پوشان دیپورتی هم از جای خود بلند شدند تا بیرون بروند. هرقدر هم دوستان اصرار کردند ناهار را کنار اعضای هیأت مدیره صرف کنند و بعد بروند بی‌فایده بود! البته محمد انصاری به دلایلی که پوشیده است در جلسه ماند و سایرین ناهار نخورده خارج شدند در حالی که با یکدیگر هماهنگ کرده بودند تا هیچ مصاحبه‌ای جلوی در باشگاه پرسپولیس با خبرنگاران انجام ندهند!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
مهناز
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۲۸:۲۸
آقای یکتا کلمه دیپورتی بیست باردیگه تکرار میکردی واقعا که.....
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017