گزارش تصویری| در تمرین تیم ملی همه سراغ پرسپولیسی ها را می گیرند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ در ساعت 13:42
کد مطلب: 106092

گزارش تصویری| در تمرین تیم ملی همه سراغ پرسپولیسی ها را می گیرند
0
comment0
sharing

تمرینات تیم ملی در حالی در دبی ادامه دارد که هواداران تیم ملی در دبی سراغ بازیکنان پرسپولیس را از دیگر ملی پوشان می گیرند و با وجود بازگشت ملی پوشان پرسپولیس به تهران همچنان سوژه اصلی تیم ملی هستند.

به گزارش خبرورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ملی‌پوشان فوتبال ایران در ادامه اردوی آماده سازی خود در دبی، صبح امروز در زمین چمن باشگاه ایرانیان دبی به تمرین پرداختند.

در حالی که به دلیل ترخیص بازیکنان پرسپولیس که تعداد قابل توجهی از ملی پوشان را تشکیل داده بودند تمرین تیم ملی خلوت شده است و از طرفی مسئله پرسپولیسی ها به موضوع اصلی صحبت های دیگر ملی پوشان و همین طور هواداران تیم ملی در دبی شده است.

در تمرین امروز تمرکز اصلی بر ضربات ایستگاهی و نحوه دفاع و حمله در شرایط مختلف بازی بود. در لحظات مختلف این تمرین، سرمربی تیم ملی با قطع کردن کار شاگردانش به آنها نکات مدنظرش را یادآور می‌شد و از آنها می‌خواست با نهایت دقت وظیفه خود را در این تمرین تاکتیکی به کار گیرند.

بازیکنان پیش از ورود تمرین تیم ملی به فاز تاکتیکی، تمرینات ابتدایی را برای گرم کردن بدن خود انجام دادند و در آخر تمرین که در هوای آفتابی دبی انجام شد، با سرد کردن بدن خود به تمرین نوبت صبح امروز پایان دادند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017