گزارش تصویری| در تمرین تیم ملی همه سراغ پرسپولیسی ها را می گیرند | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶09:31
-
-
-
-
-
-
0
گزارش تصویری| در تمرین تیم ملی همه سراغ پرسپولیسی ها را می گیرند
تمرینات تیم ملی در حالی در دبی ادامه دارد که هواداران تیم ملی در دبی سراغ بازیکنان پرسپولیس را از دیگر ملی پوشان می گیرند و با وجود بازگشت ملی پوشان پرسپولیس به تهران همچنان سوژه اصلی تیم ملی هستند.

به گزارش خبرورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ملی‌پوشان فوتبال ایران در ادامه اردوی آماده سازی خود در دبی، صبح امروز در زمین چمن باشگاه ایرانیان دبی به تمرین پرداختند.

در حالی که به دلیل ترخیص بازیکنان پرسپولیس که تعداد قابل توجهی از ملی پوشان را تشکیل داده بودند تمرین تیم ملی خلوت شده است و از طرفی مسئله پرسپولیسی ها به موضوع اصلی صحبت های دیگر ملی پوشان و همین طور هواداران تیم ملی در دبی شده است.

در تمرین امروز تمرکز اصلی بر ضربات ایستگاهی و نحوه دفاع و حمله در شرایط مختلف بازی بود. در لحظات مختلف این تمرین، سرمربی تیم ملی با قطع کردن کار شاگردانش به آنها نکات مدنظرش را یادآور می‌شد و از آنها می‌خواست با نهایت دقت وظیفه خود را در این تمرین تاکتیکی به کار گیرند.

بازیکنان پیش از ورود تمرین تیم ملی به فاز تاکتیکی، تمرینات ابتدایی را برای گرم کردن بدن خود انجام دادند و در آخر تمرین که در هوای آفتابی دبی انجام شد، با سرد کردن بدن خود به تمرین نوبت صبح امروز پایان دادند.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017