چه کسی مجوز بازگشت ملی پوشان پرسپولیس را صادر کرد؟ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ در ساعت 11:05
کد مطلب: 106134

حضور در تمرین پرسپولیس به این سادگی ها هم نبود
چه کسی مجوز بازگشت ملی پوشان پرسپولیس را صادر کرد؟
0
comment0
sharing

درباره حضور سرزده بازیکنان پرسپولیس در دفتر علی‌اکبر طاهری و ناهاری که با او نخوردند تا طلبکاران باشگاه نفت (سیدجلال، بیرانوند، امیری و کمال) به کار دوم‌شان و پیگیری مطالبات خود برسند، روایت‌های مختلفی به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرورزشی، اما یک منبع آگاه مدعی است آنها در دیدار با سرپرست باشگاه پرسپولیس از طاهری خواستند مجوز حضورشان در تمرین سرخپوشان را از مهدی تاج بگیرد. در حالی که در همان روز جلسه طاهری با ملی پوشان پرسپولیس مهدی تاج با طاهری تماس گرفت تا به او اعلام کند در دفترش در انتظار سرپرست پرسپولیس است. در نهایت طاهری به دیدار تاج رفت و مجوز حضور در تمرین پرسپولیس برای ملی پوشان این تیم صادر شد. برابر با شنیده‌های ما این 7 بازیکن به مدیران پرسپولیس گفته‌اند در سال منتهی به جام جهانی نباید قربانی دعوای برانکو و کی‌روش شوند و از طاهری خواسته‌اند مشکل سرمربی پرسپولیس و سرمربی تیم ملی را حل کند.

همین حرف هم طاهری را به دیدار تاج فرستاد، ملاقاتی که در آن تلاش شد قدم اول برای نزدیک کردن برانکو و کی‌روش برداشته شود. ملی‌پوشان پرسپولیس می‌ترسند کی‌روش دیگر آنها را به تیم ملی دعوت نکند. آنها کارلوس را خوب می‌شناسند. کسی که رحمتی، عقیلی، جباری، خلعتبری، آندو، خسرو و خیلی‌های دیگر را مثل آب خوردن کنار گذاشته، هیچ بعید نیست آنها را هم حذف کند. حالا اسلحه جام جهانی روی شقیقه پرسپولیس است.

حالا برانکو باید شاگردان ملی‌پوش خود را متقاعد کند حضور در تمرین پرسپولیس باعث حذف‌شان از تیم ملی نمی‌شود او بهتر از همه می‌داند، بازیکنی که تمرکز نداشته باشد، به دردش نمی‌خورد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017