چه کسی مجوز بازگشت ملی پوشان پرسپولیس را صادر کرد؟ | روزنامه خبرورزشی
-
0
حضور در تمرین پرسپولیس به این سادگی ها هم نبود
چه کسی مجوز بازگشت ملی پوشان پرسپولیس را صادر کرد؟
درباره حضور سرزده بازیکنان پرسپولیس در دفتر علی‌اکبر طاهری و ناهاری که با او نخوردند تا طلبکاران باشگاه نفت (سیدجلال، بیرانوند، امیری و کمال) به کار دوم‌شان و پیگیری مطالبات خود برسند، روایت‌های مختلفی به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرورزشی، اما یک منبع آگاه مدعی است آنها در دیدار با سرپرست باشگاه پرسپولیس از طاهری خواستند مجوز حضورشان در تمرین سرخپوشان را از مهدی تاج بگیرد. در حالی که در همان روز جلسه طاهری با ملی پوشان پرسپولیس مهدی تاج با طاهری تماس گرفت تا به او اعلام کند در دفترش در انتظار سرپرست پرسپولیس است. در نهایت طاهری به دیدار تاج رفت و مجوز حضور در تمرین پرسپولیس برای ملی پوشان این تیم صادر شد. برابر با شنیده‌های ما این 7 بازیکن به مدیران پرسپولیس گفته‌اند در سال منتهی به جام جهانی نباید قربانی دعوای برانکو و کی‌روش شوند و از طاهری خواسته‌اند مشکل سرمربی پرسپولیس و سرمربی تیم ملی را حل کند.

همین حرف هم طاهری را به دیدار تاج فرستاد، ملاقاتی که در آن تلاش شد قدم اول برای نزدیک کردن برانکو و کی‌روش برداشته شود. ملی‌پوشان پرسپولیس می‌ترسند کی‌روش دیگر آنها را به تیم ملی دعوت نکند. آنها کارلوس را خوب می‌شناسند. کسی که رحمتی، عقیلی، جباری، خلعتبری، آندو، خسرو و خیلی‌های دیگر را مثل آب خوردن کنار گذاشته، هیچ بعید نیست آنها را هم حذف کند. حالا اسلحه جام جهانی روی شقیقه پرسپولیس است.

حالا برانکو باید شاگردان ملی‌پوش خود را متقاعد کند حضور در تمرین پرسپولیس باعث حذف‌شان از تیم ملی نمی‌شود او بهتر از همه می‌داند، بازیکنی که تمرکز نداشته باشد، به دردش نمی‌خورد.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۵۵ در تهران. مدیری صنعتی با سابقه کار در عالی‌ترین سطوح و شرکت‌های بزرگ که سال ۹۲ همزمان با وزارت محمود گودرزی در ورزش وارد عرصه مدیریت کلان ورزشی شد. عضویت در هیأت مدیره پرسپولیس و سپس سرپرستی این باشگاه در کرسی مدیرعاملی همراه با حمایت بی‌چون و چرای وزیر، از طاهری مدیری قدرتمند ساخت.

-

متولد ۱۳۳۸ اصفهان. خیلی‌ها او را با رضا تاج که در دهه ۶۰ کاپیتان تیم منتخب اصفهان و باشگاه‌های این شهر بود اشتباه می‌گیرند ولی مهدی تاج هم قبل از انقلاب فوتبالیستی سطح بالا بود که پس از پیروزی انقلاب حضور در جبهه‌ها و عرصه مسئولیت را به فوتبال ترجیح داد. او از معمارات فوتبال حرفه‌ای است و همیشه متهم به جانبداری پشت پرده از تیم‌های اصفهانی.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017