پیام کی‌روش: دعوای من با برانکو تازه شروع شده | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ساعت 10:21
کد مطلب: 106177

به نیمه مربیان این اختلاف رسیده‌ایم
پیام کی‌روش: دعوای من با برانکو تازه شروع شده
0
comment1
sharing

شک نکنید دعوای کی‌روش- برانکو ادامه دارد و هنوز هیچ کدام ناک‌اوت نشده‌اند. گل اول را برانکو با مصاحبه‌های تند و کمتر دیده‌شده‌اش به کی‌روش زد و گل مساوی را کی‌روش با برگرداندن 7 ملی‌پوش پرسپولیس به تهران!

به گزارش خبرورزشی، حالا شاید به نیمه مربیان رسیده‌ایم. جایی که باید دید تیم ملی موفق می‌شود، پرسپولیس یا هر دو؟! تیم ملی 90 درصد راه موفقیت را طی کرده و تا رسیدن به جام جهانی شاید فقط به 2 برد در 5 بازی باقی‌مانده‌اش نیاز دارد هرچند که کارش در هیچ‌کدام از این 5 بازی ساده نیست. پرسپولیس اما هم نیم‌فصل فرسایشی لیگ را پیش‌ رو دارد و هم لیگ قهرمانان آسیا را. این وسط 7 نفری که حالا مهر دیپورتی به پیشانی‌شان خورده نقشی استراتژیک دارند. اگر برانکو بتواند از آنها «بازی» بگیرد و قهرمان لیگ شود بازی را از کی‌روش می‌برد یا حداقل می‌بازد اما در غیر این صورت شک نکنید کارلوس بازی را از سرمربی محبوب پرسپولیس برده است و در آن صورت بسیاری از تیرها به سمت برانکو شلیک خواهد شد.

کارلوس کی‌روش که به فدراسیونی‌ها قول داده بود علیه برانکو مصاحبه نکند و بیانیه ندهد چهارشنبه‌شب دوباره تیر دیگری به سمت او شلیک کرد تا به همه ایران یک پیام مهم بدهد؛ اینکه دعوا هنوز ادامه دارد و به قول معروف بازی تازه شروع شده است.

***

در دعواهای این‌چنینی به قول قدیمی‌ها حلوا خیرات نمی‌کنند. هرکس از حربه‌ها و ابزاری که دارد استفاده می‌کند. برانکو هواداران پرسپولیس را مقابل کی‌روش قرار می‌دهد و کارلوس هم 7 ملی‌پوشی که در آستانه حضور در جام جهانی هستند را به جان برانکو می‌اندازد. حالا نوبت سرمربی پرسپولیس است تا واکنش بعدی را نشان بدهد اما آنچه مسلم است او با این 7 نفر خیلی کار دارد. 7 نفری که خودشان تصمیم می‌گیرند به تمرین پرسپولیس نروند! سؤال اینجاست آیا اگر جای کی‌روش و برانکو در تیم ملی و پرسپولیس عوض می‌شد، ملی‌پوشان پرسپولیس جرأت داشتند تمرین را تحریم کنند؟!
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
edris
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۳:۲۸
متاسفم واسه روزنامتون یه بار درباره ی حرکن غیر حرفه ای کیروش حرف نزد یه بار درباره اردویی که تو برنامه نبود حرف نزد .....متاسفم
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017