منصوریان برای چشمی و ابراهیمی «هوو» می‌آورد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ساعت 10:28
کد مطلب: 106207

استقلال با آندو 30 میلیاردی می‌شود
منصوریان برای چشمی و ابراهیمی «هوو» می‌آورد
0
comment0
sharing

آندرانیک تیموریان در دوران اوج خود از استقلال رفت و حالا که در ماشین‌سازی قعرجدولی بازی می‌کند و دیگر به تیم ملی هم دعوت نمی‌شود استقلالی‌ها او را می‌خواهند!

به گزارش خبرورزشی، مشکل اینجاست که آندو با ماشین‌سازی تا آخر فصل قرارداد دارد و قرارداد سنگینی هم دارد (حدود 1.6 میلیارد). حالا اگر قرار باشد استقلال او را جذب کند هم باید حداقل 800 میلیون به ماشین‌سازی بدهد و هم یک پول درست و حسابی به خودش!

ابهام بعدی در این ماجرا به ترافیک خط میانی استقلال مربوط می‌شود. آبی‌ها در پست آندو امثال فرشید باقری، روزبه چشمی و امید ابراهیمی را دارند که همگی قراردادهای سنگینی دارند. گفته می‌شود شاید فرشید باقری به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود و البته مسئله مهم‌تر اینکه می‌گویند منصوریان از نظر فنی و فوتبالی آندو را به چشمی و ابراهیمی ترجیح می‌دهد.

 چشمی هنوز از یک مصدومیت کهنه رنج می‌برد و احتمالاً به بازی با السد و دربی برگشت تهران هم نمی‌رسد اما ابراهیمی همچنان تنها ملی‌پوش استقلال است و نیمکت‌نشین کردن او ساده نیست هرچند منصوریان با نیمکت‌نشین کردن رحمتی و خسرو حیدری نشان داد می‌خواهد تعارف و رودربایستی را با یک‌سری از اسم و رسم‌دارهای استقلال کنار بگذارد. اگر تیموریان استقلالی شود مسلماً هزینه‌های استقلال در فصل جاری بیشتر می‌شود. ابتدای فصل شخص وزیر ورزش اعلام کرد استقلال حدود 28 میلیارد تومان قرارداد بسته. بعد از آن امثال پادوانی آمدند و حالا اگر آندو هم بیاید هزینه‌های استقلال بابت قرارداد با بازیکنان فصل 96-95 قطعاً بالای 30 میلیارد تومان می‌شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017