دو خارجی جدید در لیست برانکو | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
دو خارجی جدید در لیست برانکو
سرمربی پرسپولیس جدا از بازیکنان داخلی، دو بازیکن خارجی جدید را به لیست خریدهای خود اضافه کرده است.

به گزارش خبرورزشی، برانکو همچنان نگران تیمش است و می داند در صورتی که نتواند در همین روزهای نقل وانتقالات بازیکنان جدیدی جذب کرده و لیست خود را گسترش دهد، دیگر زمانی برای جبران نخواهد داشت.

او لیست بازیکنان داخلی را به باشگاه داده اما در کنار بازیکنان داخلی، در پی جذب حداقل دو بازیکن خارجی است. یکی از این بازیکنان می تواند اروپایی باشد و دیگری خارجی – آسیایی.

برای جذب بازیکن اروپایی، باشگاه نیاز دارد تا هر چه زودتر با الکساندر پلی یانسکی فسخ قرارداد کند اما از آن جا که آنتونی گولچ از پرسپولیس جدا شده، باشگاه می تواند یک بازیکن آزاد در سهمیه خارجی – آسیایی دیگر جذب کنند.

از همین رو، دو خارجی جدید در لیست برانکو قرار گرفته اند و سرمربی سرخپوشان در حال بررسی است تا هر چه زودتر تکلیف آنها را مشخص کند. در روزهای آینده، اطلاعات بیشتری در مورد این بازیکنان منتشر خواهیم کرد. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017