عذرخواهی زهیوی از سرخابی ها | روزنامه خبرورزشی
-
0
عذرخواهی زهیوی از سرخابی ها
مهاجم ایرانی تیم فوتبال الشحانیه، دو پیشنهاد جدی از استقلال و پرسپولیس داشت اما هیچ کدام را نپذیرفت.

 

به گزارش خبرورزشی، رحیم مهدی‎زهیوی که با درخشش در استقلال خوزستان، توانایی هایش را به رخ اهالی فوتبال کشیده بود، برای فرار از مشکلات مالی این باشگاه، به دنبال تیم جدیدی می گشت.

نام او به صورت همزمان در لیست استقلال و پرسپولیس قرار گرفت اما به جای این دو پیشنهاد، راهی لیگ قطر و باشگاه الشحانیه شد. جالب اینکه زهیوی تنها یک امضا تا استقلالی شدن فاصله داشت و مذاکرات مثبتی با مدیریت این باشگاه انجام داده بود ولی در نهایت، زهیوی از دست آبی ها پرید.

این بازیکن پس از حضور در الشحانیه، از کادرفنی و مدیریتی باشگاه استقلال عذرخواهی کرد. بد نیست بدانید یک عذرخواهی دیگر نیز از پرسپولیسی ها و برانکو داشت و از اینکه نتوانسته پاسخ مثبتی به باشگاه پرسپولیس بدهد و راهی قطر شده بود، عذر خواست. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۶۶ در سوسنگرد. مهاجم اول و ستاره آبی‌های خوزستان که در تابستان ۱۳۹۵ مشتریان زیادی داشت اما ترجیح داد بماند و تک ستاره تیمش شود. صدالبته مدافع عنوان قهرمانی در لیگ شانزدهم مشکلات بسیاری داشت  و زهیوی در نیم‌فصل ترجیح داد راهی قطر شود..


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017