استعفای کی‌روش را که آقای عابدینی نباید اعلام کند! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ساعت 16:19
کد مطلب: 106238

استعفای کی‌روش را که آقای عابدینی نباید اعلام کند!
0
comment0
sharing

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی تیم ملی در صورت استعفا باید دلایل قانع‌کننده خود را برای این تصمیم بگوید.

فریدون اصفهانیان در واکنش به استعفای کارلوس کی‌روش و  تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فردا (یکشنبه) تشکیل جلسه خواهد داد و این موضوع از قبل اعلام شده بود، اما دستورجلسه مشخص نیست و اگر استعفایی در کار باشد در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

وی با انتقاد از اینکه امیر عابدینی، سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال به‌صراحت استعفای کارلوس کی‌روش را مطرح کرده است، اظهار داشت: استعفای سرمربی تیم ملی را که آقای عابدینی نباید اعلام کند. اگر استعفایی وجود دارد باید به هیئت رئیسه بیاید، دلایل آن مشخص شود و رئیس فدراسیون، یک نفر از اعضای رسمی هیئت رئیسه یا سخنگوی هیئت رئیسه آن را اعلام کنند. الآن هیچ‌کدام از این افراد در خصوص استعفا چیزی نگفته‌اند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: اگر استعفایی مطرح شده باشد، یک نفر نمی‌تواند در این خصوص تصمیم بگیرد یا نظر بدهد. باید این موضوع به هیئت رئیسه بیاید، کی‌روش در هیئت رئیسه دلایل خود را اعلام کند و بگوید به چه‌دلیل این استعفا را داده است.

اصفهانیان تأکید کرد: هنوز چیزی از استعفای کی‌روش به دست ما نرسیده و هیچ خبر رسمی هم در این خصوص وجود ندارد. چون همه می‌گویند کی‌روش استعفا کرده است، اما این موضوع را چه‌کسی گفته است؟ آیا تاج یا کفاشیان در این خصوص اظهارنظر کرده‌اند یا از اعضای هیئت رئیسه کسی چیزی گفته است؟
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017