چشمی به السد و دربی اميدوار شد | روزنامه خبرورزشی
-
0
چشمی به السد و دربی اميدوار شد
با توجه به اعلام نیاز شدید كادر فنی تیم استقلال به بازگشت روزبه چشمی برای استحكام بخشیدن به كمربند میانی استقلال، هر روز خبری درباره زمان بازگشت این بازیكن به مسابقات استقلال منتشر می‌شود.

به گزارش روزنامه خبرورزشی  آخرین خبری كه در این باره منتشر شد، این بود كه روزبه اواخر بهمن شرایط بازی كردن را به دست می‌آورد. این به معنی از دست دادن هر دو بازی مهم استقلال در تاریخ 19 بهمن برابر السد و 24 بهمن برابر پرسپولیس است. خبری كه در روزهای گذشته باعث دلشوره بسیاری از هواداران تیم هم شد. روز گذشته در همین ارتباط با كادر پزشكی استقلال صحبت كردیم كه چرا چشمی در بازگشت به تمرینات گروهی هنوز اجازه شركت در تمرینات دوی سرعت و استارت زدن‌ها را ندارد؟ یكی از اعضای كادر پزشكی استقلال به خبرورزشی گفت: «چشمی كم‌كم به تمرینات برگشته و در حال انجام تمرینات تعادلی و قدرتی است. او این اجازه را از سوی كادر پزشكی دارد كه حتی در بازی‌های دوستانه استقلال هم آرام آرام به تركیب اضافه شود تا بازی كند. با توجه به مدت زمان باقیمانده یك ماهه تا دیدار استقلال السد، او مشكلی از این نظر نخواهد داشت و تا آن زمان می‌تواند وضعیت بازی كردن را به دست بیاورد. دربی هم كه 5 روز پس از آن برگزار می‌شود». البته این احتمال وجود دارد كه او نتواند 90 دقیقه بازی كند اما شرایط بازی را خواهد داشت. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

تابستان ۱۳۹۴ هم پرسپولیس و هم استقلال این مدافع-هافبک میانی متولد ۱۳۷۲ که بازوبند کاپیتانی تیم ملی امید را هم بر بازو داشت، می‌خواستند. او استقلالی شد اما اواخر لیگ پانزدهم رباط پاره کردو بدشانسی هایش در  لیگ شانزدهم نیزادامه داشت...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ اروپا
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017