هشدار قلعه نویی درباره تصمیم کارلوس کی‌روش | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
هشدار قلعه نویی درباره تصمیم کارلوس کی‌روش
امیر قلعه نویی چند روز پیش گفته بود حاضر است با برگزاری یک مهمانی کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ را آشتی دهد. سرمربی تراکتور در جدید ترین اظهار نظر خود درباره خبر استعفای سرمربی تیم ملی اظهار نظر کرده است.

به گزارش خبرورزشی، قلعه نویی معتقد است تیم ملی نباید مربی خوبی مانند کی‌روش را از دست دهد.

قلعه نویی گفته است: اینکه آقای کی‌روش استعفا بدهند درست نیست چون تیم ملی ما به ایشان نیاز دارد؛ بعد از چهار، پنج سال افکار ایشان در تیم ملی نهادینه شده و بازیکنان و آقای کی‌روش با رفتار یکدیگر آشنا شدند و حیف است این چند ماه این اتفاقات  بیفتد؛ تیم ملی ایران می‌تواند به جام جهانی برود و از دست دادن کی‌روش به سود تیم ملی نخواهد بود.

قلعه‌نویی همچنین درخصوص وعده‌اش که گفته بود در یک مهمانی کی‌روش و برانکو را آشتی می‌دهد، پاسخ داده است: یک بار با آقای آرین قاسمی تماس گرفتم که تلفن ایشان خاموش بود؛ آقایان مهاجرانی، پروین، دایی و دیگر بزرگان فوتبال ایران بنشینند صحبت کنند و اگر از ما هم خواستند حرف خواهیم زد تا آقای برانکو بیاید و تعاملی داشته باشیم و این مسئله را حل و فصل کنیم.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
فوتبال ملی
سپاهان
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ۰:۱۳:۱۴
لنیک کانال
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۴۲ در تهران. این هافبک ۱۶۵ سانتی‌متری که لقب ژنرال را از آبی‌دوستان گرفت، بخش بزرگی از تاریخ حواشی را در فوتبال ایران بنام خود سند زده است. از اتهام همیشگی دست‌های پشت پرده و کثرت افتخاراتش تا جنجال‌های رسانه‌ای و شکایت با رسانه‌ها، مایلی‌کهن، فدراسیون و حتی دولت احمدی‌نژاد و مدیران سپاهان. حتی ادبیات قلعه‌نویی، پسرش، عروسی دخترش، دوستان و بادیگاردهای همراهش، همه و همه صندوقچه اسرار فوتبالند مثل دربی معروف و دعوا با محرمی یا اختلاف با حجازی...

-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017