شایعه شیرین برای پرسپولیسی ها | روزنامه خبرورزشی
-
0
شایعه شیرین برای پرسپولیسی ها
بازار نقل و انتقالات همواره مکان خوبی برای رشد و گسترش شایعات است.

به گزارش خبرورزشی، یکی از این شایعات برای هواداران پرسپولیس به قدری شیرین است که آنها را برای افزایش توان دفاعی شان امیدوار می کند.

شایعه شده باشگاه سپاهان همچنان دست از سر محمد طیبی مدافع میانی تیم استقلال خوزستان برنداشته و عبدالله ویسی می خواهد هر طور شده، شاگرد فصل قبل خود در استقلال خوزستان را به سپاهان منتقل کند. 

اگر این اتفاق رخ بدهد، مدیران باشگاه سپاهان نیز رضایتنامه شجاع خلیل زاده را صادر می کنند تا راهی باشگاه پرسپولیس شود و قراردادش را به امضا برساند. شجاع قرار بود در ابتدای فصل به پرسپولیس بپیوندد اما یک فصل دیگر از قراردادش با باشگاه سپاهان باقی مانده بود و از این رو در جمع طلایی پوشان باقی ماند. 

حالا به نظر می رسد راه هموارتری برای جدایی از سپاهان و پیوستن به پرسپولیس پیش رو دارد. البته فعلا همه چیز در حد شایعه است اما این شایعه، می تواند کام پرسپولیسی ها را شیرین کند زیرا در صورت جذب شجاع، این بازیکن زوج سیدجلال حسینی در خط دفاع می شود و محمد انصاری به پست مدافع چپ برمی گردد تا وضعیت سرخپوشان متحول شود. 

 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
حامد
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۱۵:۲۷
اگه بیاد عالی میشه
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۶۰ در خشکبیجار. پرافتخارترین فوتبالیست فعلی شاغل در لیگ حرفه‌ای که تنها خودش می‌تواند به رکوردهایش بیفزاید. صاحب پیراهن شماره ۴ تیم ملی به مدت یک دهه که تنها مدافع تاریخ هم هست که از مرز صد بازی ملی گذشت...

-

متولد ۱۳۶۸ در بابلسر. مدافع میانی ۱۸۲ سانتی‌متری که همیشه موردنظر پرسپولیس بود و هر تابستان قراردادش با سپاهان سوژه رسانه‌ها می‌شد! او جرقه اصلی یکی از بزرگ‌ترین حاشیه‌های تاریخ فوتبال را زد که به پرونده «کارت به کارت» مشهور شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017