هافبک سرشناس دیگر نمی خواهد در استقلال بماند | روزنامه خبرورزشی
-
0
هافبک سرشناس دیگر نمی خواهد در استقلال بماند
با توجه به شرایط پیش آمده، جدایی بختیار رحمانی هم از استقلال قطعی به نظر می رسد.

به گزارش خبرورزشی، بختیار رحمانی که گفته می شد از سوی کادرفنی استقلال در لیست خروج قرار گرفته است، با توجه به حواشی پیش آمده درخواست جدایی کرده است تا دست منصوریان خالی تر از همیشه بماند.

پیش از این گفته می شد استقلال قصد دارد به جای بختیار رحمانی، ایمان مبعلی را جذب کند اما بعد از منتفی شدن خبر پیوستن این بازیکن، حالا رفتار اعضای کادرفنی آبی ها با هافبک کرمانشاهی خود تغییر کرده است ولی این موضوع هم باعث نمی شود که او برنامه ای برای ماندن در استقلال داشته باشد.

بختیار رحمانی امروز رسما درخواست رضایت نامه کرده است و می خواهد در نیم فصل دوم راه تیم دیگری را در پیش بگیرد تا دست منصوریان خالی تر از قبل به نظر برسد.

پیش این کاوه رضایی هم درخواست رضایت نامه کرده بود و به نظر می رسد با این شرایط استقلال کار سختی در نیم فصل دوم پیش رو داشته باشد.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

 آقای حاشیه که با حاشیه فراوان استقلالی شد و در جمع آبی‌ها نیز حاشیه دست از سرش برنداشت! متولد ۱۳۷۰ که در ۲۳ سالگی به عنوان کاپیتان و البته پدر دو فرزند، جام قهرمانی لیگ برتر را با فولاد بالای سر برد، با شماره ۷ استقلال یک ناکام مطلق شد و در فولاد هم نتوانست این خاطرات تلخ را پاک کند...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017