برانکو کاملا از هموطن خود ناامید شد | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
برانکو کاملا از هموطن خود ناامید شد
مدافع کروات تیم فوتبال نفت تهران نمی تواند پرسپولیسی شود و از این رو، سرخپوشان قید این بازیکن را زدند.

به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکویچ از اواخر نیم فصل اول به صورت سرسختانه به دنبال جذب ایگور پراهیچ بود. بازیکنی که از نظر برانکو می توانست در کنار سیدجلال حسینی، بهترین زوج دفاعی ایران را بسازد اما باشگاه نفت هرگز راضی به فسخ قرارداد این بازیکن نشد. 

پرسپولیسی ها انواع و اقسام پیشنهادات را به باشگاه نفت ارائه کردند؛ از خرید رضایتنامه گرفته تا جابجایی بازیکنان و حتی انتقال قرضی اما علی دایی به هیچ یک از این پیشنهادات فکر هم نکرد و پاسخ او منفی بود. 

از سوی دیگر، هنوز قرارداد الکسی پلی یانسکی اوکراینی با سرخپوشان فسخ نشده و در واقع جای خالی برای بازیکن سهمیه خارجی - غیر آسیایی باز نیست و حتی اگر پراهیچ منعی برای حضور در پرسپولیس نداشت، نمی توانست به جمع سرخپوشان اضافه شود چون لیست خارجی - غیرآسیایی پرسپولیس با وجود رادوشوویچ، پریمیوف و پلی یانسکی پر است. 

به همین خاطر، برانکو رسما قید ادامه مذاکره با پراهیچ را زد و دیگر در انتظار این بازیکن نیست چون از جذب هموطن خود کاملا ناامید شده است. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۴۸ در اردبیل. شناسنامه و سمبل فوتبال ایران یک الگوی کامل است. مهندس متالوژی از دانشگاه شریف که در ۲۴ سالگی تازه کشف شد اما ظرف ۱۳ سال تمام قله‌ها را درنوردید. او اکنون دانشجوی دکترای تربیت بدنی است و صاحب ثروتی افسانه‌ای که همه معتقدند حق اوست. دایی نشان درجه ۳ شجاعت هم دارد و سفیر حسن نیت جهانی است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017