شكست‌ناپذيران مادرید | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:43
کد مطلب: 106396

رئال زيزو به بارسای انريكه رسيد
شكست‌ناپذيران مادرید
0
comment0
sharing

رئال در این هفته لالیگا موفق شد رکورد جدیدی از شكست‌ناپذیری را به ثبت برساند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، ظهر روز شنبه بود كه رئال‌مادريد موفق شد در ديداري خانگي از سد گرانادا عبور كند و به يك برد قاطعانه دست يابد. با اين برد، تعداد بازي‌هاي متوالي بدون باخت شاگردان زيدان به 39 بازي رسيد‌‌؛ يعني آنها در 39 بازي اخير طعم باخت را نچشيده‌اند و بدين ترتيب مادريدي‌ها موفق شدند با ركورد بازي‌هاي بدون باخت بارسلونا در فصل 2016-2015 و زير نظر لوئيس انريكه كه بهترين ركورد در تاريخ فوتبال اسپانياست، برابري كنند.

 

آخرين باري كه رئال‌مادريد در يك بازي رسمي شكست خورد، به روز 5 آوريل سال 2016 برمي‌گردد كه در آن روز در بازي دور رفت مرحله يك چهارم پاياني ليگ قهرمانان اروپا آنها با نتيجه 2 بر صفر مغلوب ولفسبورگ آلمان شدند. از آن زمان به بعد رئال به 9 تساوي و 30 برد رسيد تا به ركورد تاريخي شاگردان انريكه برسد.

 

حالا و با پشت ‌سر گذاشتن ركورد بارساي انريكه، رئال زيزو براي شكستن ركوردهاي ديگري خيز برداشته است. آنها در صورتي كه بتوانند به چهلمين بازي متوالي بدون باخت برسند، ركورد ناتينگام فارست برايان كلاف را مي‌شكنند (ركوردي كه بين سال‌هاي 1977 تا 1978ثبت شد).

 

البته بهترين ركورد در اين راستا، در اختيار يوونتوس است كه در 43 بازي متوالي در بين سال‌هاي 2011 تا 2012 طعم باخت را نچشيد. در يكي از آن بازي‌ها دل نري مربي يووه بود و 42 بازي ديگر هم زير نظر آنتونيو كونته برگزار شد.

 

روند اين 39 بازي بدون باخت رئال‌مادريد از روز 9 آوريل و در شب برد 4 بر صفر مادريدي‌ها مقابل ايبار استارت خورد‌؛ بعد از آن مادريدي‌ها 3 بر صفر ولفسبورگ را شكست دادند. 9 تساوي رئال در اين مسير مقابل تيم‌هاي منچسترسيتي (صفر- صفر)، اتلتيكومادريد (يك- يك)، ويارئال (يك- يك)، لاس‌پالماس (2-2)، بوروسيادورتموند (2-2)، ايبار (يك- يك)، لژيا ورشو (3-3)، بارسلونا (يك- يك) و مجدداً بوروسيادورتموند (2-2) رقم خورد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017