منصوریان مامور مهار پورعلی گنجی مقابل السد را مشخص کرد | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶09:32
-
-
-
-
-
-
0
منصوریان مامور مهار پورعلی گنجی مقابل السد را مشخص کرد
علیرضا منصوریان سرمربی استقلال اینروزها در حال برنامه ریزی برای دیدار حساس تیمش در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا است جایی که باید مقابل در تهران مقابل تیم قدرتمند السد قرار بگیرد.

به گزارش خبرورزشی، در شرایطی که خیلی ها کار استقلال را برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل سد محکمی همچون السد بسیار دشوار می دانند سرمربی استقلال در جلسه فنی با دستیارانش برنامه خود را برای این دیدار اعلام کرده است.

سرمربی استقلال به خوبی آگاه است که السد یکی از بهترین تیم های آسیا روی ضربات شروع مجدد است. تیمی که پاسور درجه یکی همچون ژاوی هرناندز را روی ارسال ضربات شروع مجدد دارد بازیکنی که هر ارسالش روی دروازه می تواند به گل ختم شود به خصوص که السد از بازیکنان بلند قامتی روی این ضربات سود می برد. ستاره قطری ها روی چنین ضرباتی مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی این تیم است که از زمان حضور ژاوی در السد بارها روی ارسال های هافبک اسپانیایی موفق به گلزنی شده است.

منصوریان با آگاهی از این موضوع در جلسه با دستیارانش اعلام کرده در دیدار مقابل السد بازیکنان بلند قامت بیشتری را در زمین قرار خواهد داد. اما مهم ترین گزینه منصوریان برای مهار بازیکنی همچون پورعلی گنجی مدافع – هافبک جوان استقلال است که مدتی است پس از مصدومیت طولانی مدتش تمریناتش را با آبی پوشان آغاز کرده است؛ روزبه چشمی.

کادر پزشکی استقلال تمام تلاش خود را می کند چشمی را به این دیدار برساند ماموریت مهمی که منصوریان به آنها داده است. منصوریان در این باره با خود چشمی نیز صحبت کرده و او را مامور مهار پورعلی گنجی در دیدار حساس کرده است. منصوریان برای اینکه بتواند از چشمی در این دیدار حساس استفاده کند به بازیکنان استقلال نیز اعلام کرده به هیچ وجه در تمرینات رفتار خشنی با این بازیکن نداشته باشند و روی پای چشمی تکل نزنند.

استقلال سه شنبه ۱۹ بهمن در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان السد خواهد بود.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ قهرمانان آسیا
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017