قرارداد پرسپولیس با سروش رفیعی لغو می شود؟ | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ در ساعت 20:40
کد مطلب: 106439

قرارداد پرسپولیس با سروش رفیعی لغو می شود؟
0
comment1
sharing

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان امضای قرارداد با سروش رفیعی را قانونی نمی داند.

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت باشگاه فولاد ،اژدری زاده مدیر عامل فولاد با اشاره به امضای قرارداد پرسپولیس با سروش رفیعیمی گوید: بنده امروز (۲۰ دی ماه) در فاصله یک روز از زمان پایان خدمت سربازی سروش رفیعی از شنیدن این خبر بسیار متعجب شدم چراکه تمامی تیم ها و اهالی فوتبال از دعوای حقوقی ما با این بازیکن خبر داشته و مطلع بودند که یک قرارداد بین این باشگاه و بازیکن نام برده وجود دارد و باشگاه فولاد خوزستان با احترام به حکم کمیته انضباطی تا پایان خدمت سربازی این بازیکن سکوت کرده بود، ضمن آنکه این بازیکن در جلسه کمیته انضباطی و مصاحبه با رسانه ها هرگز منکر قرارداد خود با باشگاه فولاد خوزستان نشده و تقاضای رسیدگی درخواست فولاد بعد از اتمام خدمت سربازی نموده اند. همچنین یک نسخه از رای ابلاغی کمیته انضباطی در باشگاه فولاد خوزستان موجود می باشد که در آینده نزدیک آنرا در اختیار عموم قرار خواهیم داد.

مدیر عامل فولاد هچنین با اشاره به اقدام این باشگاه درباره سروش رفیعی در روزهای آینده گفته است: مطابق این رای باشگاه فولاد خوزستان تصمیم داشت و دارد که لایحه شکوائیه خود را به کمیته انضباطی پس از انقضای خدمت سربازی بازیکن ارائه نماید و تعجب من از آن است که باشگاه پرسپولیس و بازیکن نامبرده یک روز پس از اتمام خدمت سربازی بلافاصله اقدام به عقد قرارداد نموده اند و هیچ توجهی به جاری بودن دعوایی که چند ماه پیش در کمیته انضباطی طرح شده بود و همچنان قابل پیگیری است، ننموده اند. لذا باشگاه فولاد خوزستان حق خود می‌داند برای استیفای حقوق خود اقدامات لازم و پیگیری های قانونی را انجام دهد و نتیجه اقدامات قبل و آینده را به صورت شفاف در اختیار افکار عمومی و هواداران خونگرم خود قرار دهد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
Alireza SR8
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ۲۰:۵۹:۵۵
این حرفا همش از حسادته... خیلیا چشم دیدن این پرسپولیس رو ندارن... این ادما فقط میخوان با این حرفا خودشونو تیتر یک روزناکه ها کنن ولی نمیدونن با کی طرفن؟ با 40 میلیون هوادار... عشقم پرسپولیس کبیر
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017