رئال تيمی با 21 گلزن و 20 پاسور گل | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت 15:17
کد مطلب: 106474

یک ركورد جالب توجه برای رئال در روز برد قاطعانه مادريدی‌ها مقابل گرانادا
رئال تيمی با 21 گلزن و 20 پاسور گل
0
comment0
sharing

رئالی‌ها رکوردهای جالبی به جز شکست‌ناپذیری را هم به ثبت رسانده‌اند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، رئال‌مادريد زين‌الدين زيدان يك تيم همه چيز تمام است. زيزو اخيراً حضور يك ساله‌‌اش روي نيمكت مربيگري رئال‌مادريد را جشن گرفت و در طول اين يك سال موفق شد تا با شاگردانش به سه جام قهرماني دست بيابد. آنها در عين حال به بردهاي ارزشمندي دست يافته‌اند كه از يك سو، گام بزرگي براي رسيدن به قهرماني در لاليگا محسوب مي‌شود و از سوي ديگر برد مقابل سويا آنها را يك گام به مرحله يك‌چهارم پاياني جام‌حذفي نزديك‌تر كرد. رئالي‌ها با برد قاطعانه مقابل گرانادا با ركورد تاريخي بازي‌هاي متوالي بدون باخت در فوتبال اسپانيا برابري كردند و آنچه بيش از هر چيز ديگري جالب توجه است اين است كه تا اينجا، 20 بازيكن رئال‌مادريد (يك بازيكن از رئال كاستيا) در نقش پاسور گل براي تيم‌شان ظاهر شده‌اند. در عين حال 21 نفر از بازيكنان اين تيم (يك بازيكن از تيم پايه‌اي) هم طعم گلزني را چشيده‌اند. حالا كوئنترائو يكي از بازيكناني است كه با گلزني مي‌تواند اين آمار را بهبود ببخشد.

 

در بازي روز شنبه رئال مقابل گرانادا، كاسميرو كه در 73 بازي رسمي‌‌اش براي رئال تنها يك گل زده بود، موفق به گلزني شد تا ليست گلزنان رئال افزايش يابد. حالا به جز كوئنترائو و دو دروازه‌بان تيم رئال‌مادريد، تمام شاگردان زيدان براي اين تيم گل زده‌اند و در صورتي كه مدافع پرتغالي هم بتواند براي رئال گلزني كند، اين مي‌تواند يك اتفاق تاريخي به حساب بيايد.

 

در بازي سوپركاپ اروپا در تروندهايم بود كه آسنسيو با گلزني اولين سنگ بناي اين ركورد را گذاشت و بعد از آن، بازي به بازي نام گلزنان رئال در طول اين فصل بيشتر و بيشتر شد. از بازي سوپركاپ اروپا به بعد، شاهد گلزني بازيكنان متفاوتي با پيراهن رئال بوديم؛ از گلزني‌هاي پي‌درپي كريس رونالدو گرفته، تا گل‌هاي نجات‌بخش سرخيو راموس و گل‌هاي ارزشمند موراتا، گل حيرت‌آور دانيلو و يا شاهكار ناچو. همه اين‌ها باعث شده تا رئال تيمي لقب بگيرد كه بيشترين گلزنان را در بين 5 ليگ برتر اروپايي داشته. تا به اينجاي فصل 21 بازيكن براي رئال گلزني كرده‌اند (‌تمام بازيكنان رختكن تيم به جز كوئنترائو و به علاوه انزو، بازيكن رئال كاستيا) كه 10 تاي آنها بيش از يك گل به ثمر رسانده‌اند.

 

سخاوتمندي در پاس گل

نكته جالب توجه اينجاست كه بازيكنان رئال در دادن پاس گل به هم‌تيمي‌هايشان نيز سخاوتمند هستند و توپ‌هاي زيادي را به هم‌تيمي‌هايشان مي‌رسانند. به جز كوئنترائو و كواچيچ، تمام بازيكنان زيدان در طول اين فصل دست‌كم يك پاس گل داده‌اند؛ در اين ميان حتي نبايد نام تخرو، بازيكن رئال كاستيا را كه در جام‌حذفي از فرصت بازي كردن بهره برد فراموش كرد و در اين راستا نام يك پاسور دقيق و ارزشمند به نام توس كروس يا يك بازيكن فرصت‌طلب به نام خامس نيز ديده مي‌شود كه هركدام با دادن 10 پاس گل نام‌شان را در صدر پاسورهاي گل تيم مادريدي مي‌بينند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017